Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 17 листопада 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.11.2025 Європейська Комісія: роботодавці повинні забезпечити інструктаж та навчання водіїв...    
14.11.2025 Щодо виконання перевезень до Вірменії...    
14.11.2025 В доповнення до інформації від 05.11.20...    
14.11.2025 ЄКІС оновлення: дані про наявність СПК автоматично надходять з Реєстру водіїв...    
13.11.2025 Щодо відповіді компетентних органів Швейцарії з питання використання SMART – тахографів...    
13.11.2025 Щодо виконань перевезень до Вірменії!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо відновлення гарантійної Угоди між Федеральною митною службою та АСМАП Російської Федерації.
 

Шановні учасники Асоціації!

За результатами спільних зусиль національних Асоціацій-членів МСАТ, конструктивної та принципової позиції Державної фіскальної служби та АсМАП України в діяльності керівних органів Конвенції МДП Федеральна митна служба Російської Федерації (ФМС РФ) поновила взаємодію з національним гарантійним об’єднанням – АСМАП Росії в рамках діючої Угоди від 07.06.2004р.

Листом від 10 червня 2015р. № 01-18/28143 ФМС Росії відкликала своє повідомлення про розірвання цієї Угоди з АСМАП.

Згідно поширеної ФМС РФ інформації на сьогодні продовжується робота з визначення переліку пунктів пропуску через Державний кордон Російської Федерації для застосування процедури МДП з урахуванням їх завантаженості, наявної інфраструктури та підрозділів контролюючих органів, що дозволить забезпечити пропуск автомобільного транспорту без черг та своєчасну доставку вантажів.

Крім того, ФМС РФ повідомляє, що для застосування процедури МДП будуть задіяні основні транспортні напрямки транзиту вантажів по території Російської Федерації.

Щодо подальших рішень ФМС Російської Федерації повідомимо Вас додатково.

Департамент супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis