Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Увага!
Дії, які необхідно вжити суб’єктам господарювання у зв’язку із перейменуванням вулиць місцезнаходження юридичної особи
 

21.05.2015 р. набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» № 317-VIII від 09.04.2015 р. (надалі – Закон № 317).

Відповідно до вимог Закону № 317 необхідно у встановленому порядку перейменувати назви областей, районів, населених пунктів, районів у містах, скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об'єктів топоніміки населених пунктів, інші географічні об’єкти, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Перейменування вулиці місцезнаходження юридичної особи є, фактично, зміною місцезнаходження юридичної особи, яке тягне за собою необхідність внесення відповідних змін у засновницькі і дозвільні документи, повідомлення банківських установ, контрагентів про зміни реквізитів у дійсних договорах, виготовлення нової печатки, якщо таку використовує суб’єкт господарювання, тощо.

Зміна відомостей про місцезнаходження суб’єкта господарювання підлягає державній реєстрації відповідно до вимог Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» N 755-IV від 15.05.2003 р. Але, цей Закон не встановлює переліку документів, який необхідно надати суб’єкту господарювання для державної реєстрації змін у цьому випадку. Будь-які офіційні роз’яснення Державної реєстраційної служби України з цього питання станом на сьогоднішній день відсутні.

Відтак, радимо Вам у випадку необхідності внесення змін до провоустановчих документів у зв’язку із перейменуванням вулиці Вашого місцезнаходження проконсультуватися із державним реєстратором відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби відповідного управління юстиції, в якому Ви зареєстровані щодо переліку документів, які необхідно подавати для реєстрації змін.

Крім цього, пунктом 8 статті 2 Заключних положень Закону № 317 передбачено, що за проведення державної реєстрації змін, які вносяться до установчих документів у зв’язку із перейменуванням вулиці, адміністративний збір не стягується.

Отже, адміністративна послуга по реєстрації змін до провоустановчих документів у зв’язку із перейменуванням вулиці Вашого місцезнаходження є безкоштовною.

Звертаємо увагу також на те, що Законом № 317 не встановлені граничні терміни для проведення таких дій. Таким чином, суб’єкт господарювання самостійно приймає рішення, коли йому необхідно подати документи на проведення реєстрації змін.

Офіційну інформацію про перейменування та правильність написання назв вулиць місцезнаходження суб’єкта господарювання Ви можете отримати шляхом замовлення довідки у Службі містобудівного кадастру, які діють у складі структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури обласних, Київської міських, районних державних адміністрацій та виконавчих органів місцевого самоврядування міст обласного значення.

Радимо прийняти до уваги наведену інформацію, внести відповідні зміни до Ваших установчих документів та подати документи на реєстрацію цих змін державним реєстраторам з метою запобігання в подальшому непорозумінь із державними органами, зокрема, органами Державної фіскальної служби України.

Юридичний відділ 
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis