Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    20.03.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. Інформація щодо роботи ПВД (https://cutt.ly/dSdipNK) - буде оновлюватися    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 9 серпня 2022 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.08.2022 Національний банку України спростив валютні обмеження для перевізників ...    
05.08.2022 До уваги міжнародних автоперевізників, які планують приймати участь конкурсі з розподілу дозв...    
01.08.2022 З 1 серпня 2022 року запроваджено обов’язкове надання попередньої інформації для ввезення/вив...    
01.08.2022 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Мукачеве....    
25.07.2022 НБУ змінив ліміт зняття готівки за кордоном...    
20.07.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. Клас екологічності: в які країни українські перевізники можуть в’їхати ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо зважування транспортних засобів на вагових комплексах УДП «Укрінтеравтосервіс»
 

Шановні автоперевізники!

В доповнення до інформації розміщеної на офіційному сайті АсМАП України від 12.03.2015 повідомляємо наступне.

До Секретаріату АсМАП України продовжують надходити скарги від українських міжнародних автоперевізників щодо діяльності вагових комплексів УДП «Укрінтеравтосервіс».

Нагадуємо, що відповідно до положень ст. 6 Закону України «Про автомобільний транспорт» габаритно-ваговий контроль транспортних засобів здійснює:

- у пунктах пропуску через державний кордон України - центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику;

- на автомобільних шляхах України - центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті.

При цьому стягнення відповідної плати за проведення контролю вагових параметрів транспортних засобів з автоперевізників не передбачено жодним нормативно-правовим документом України.

Тому з метою впорядкування проведення габаритно-вагового контролю транспортних засобів та на виконання Рішення Ради АсМАП України від 26.02.2015 Секретаріатом АсМАП України направлені листи до Мінінфраструктури України (від 06.03.2015 № 1/14-4/486п та від 18.06.2015 № 1/14-4/1119п) з проханням втрутитися у вирішення даного питання та вжити відповідних заходів стосовно покладання функцій контролю габаритно-вагових параметрів транспортних засобів у пунктах пропуску виключно на митні органи.

20.07.2015 Міністерством інфраструктури України надано відповідь, в якій, зокрема, зазначено, що в кожному пункті пропуску через державний кордон України, де на балансі УДП «Укрінтеравтосервіс» є вагові комплекси, митними органами затверджений відповідний Порядок проведення процедури зважування вантажних транспортних засобів (дивись тут).

Цим порядком передбачено надання співробітниками вагових комплексів УДП «Укрінтеравтосервіс» посадовим особам митниці інформації про результати зважування транспортних засобів для проведення контролю їх вагових параметрів і в разі необхідності – розрахунку додаткової плати за проїзд автомобільними дорогами України. Зважування транспортних засобів проводиться безкоштовно, а в разі вимоги водія щодо надання інформації на паперовому носії стягується мінімальна плата, яка покриває витрати на утримання вагового комплексу та обслуговуючого персоналу.

Однак на практиці, з водіїв транспортних засобів співробітниками УДП «Укрінтеравтосервіс» продовжується стягуватися плата за зважування незважаючи на відмову автоперевізників в отриманні інформації на паперових носіях.

З метою впорядкування процедури вагового контролю та для пошуку шляхів вирішення цього питання в правовому полі, просимо всіх українських міжнародних автоперевізників, які мали непорозуміння з представниками вагових комплексів УДП «Укрінтеравтосервіс», та бажають припинити незаконні дії УДП «Укрінтеравтосервіс» по зважуванню транспортних засобів надати до Секретаріату АсМАП України наступну інформацію:

1. Відповідне звернення на ім’я Президента АсМАП України з цього приводу із зазначенням дати та місця проведення вагового контролю.

2. До звернення обов’язково додати:

- копії квитанцій про зважування транспортних засобів;

- копії квитанцій нарахування плати за проїзд великовагових транспортних засобів;

- копії CMR.

Інформацію надавати в електронному вигляді на e-mail: glev@asmap.org.ua.

Сподіваємося на підтримку з Вашої сторони.

Департамент транспортної політики
Секретаріату АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis