Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо посилення контролю з боку митних органів Республіки Білорусь стосовно вантажів, які переміщуються українськими перевізниками на умовах Конвенції МДП
 

Шановні учасники Асоціації!

Від українських перевізників надходить інформація про продовження практики поглибленого контролю з боку митних органів Республіки Білорусь до вантажів, які перевозяться українськими перевізниками на умовах Конвенції МДП.

Як вже повідомлялось, при здійсненні міжнародних перевезень вантажів за системою МДП з країн Прибалтики в Україну, транзитом територією Республіки Білорусь, при перетині державного кордону в пункті пропуску «Нова Гута» Гомельської митниці посадові особи затримують і направляють українські транспортні засоби з товаром на догляд у м. Гомель.

За твердженням перевізників процедура поглибленого митного контролю застосовується, як правило, до українських транспортних компаній.

В окремі дні, на митному терміналі в Гомелі, в очікуванні митного догляду накопичується близько 20 транспортних засобів з товаром.

В результаті подібних рішень білоруської митниці українські перевізники зривають терміни доставок, що призводить до штрафних санкцій та втрати замовлень.

Крім того, сплата митного супроводу та вантажно-розвантажувальних робіт завдають невиправданих фінансових витрат і практично невелює рентабельність підприємств.

За останньою інформацією подібні дії білоруська митниця застосовує й до товарів які ввозяться на територію Білорусії в тому числі й з метою транзиту.

За нашої ініціативи Державна фіскальна служба України направила відповідний запит до Державного митного комітету Республіки Білорусь (ДМК Республіки Білорусь) з метою з’язування обставин застосування до українських перевізників додаткових заходів контролю.

В своїй відповіді ДМК Республіки Білорусь, з метою всестороннього й об’єктивного розгляду ситуації просить надати конкретні факти та приклади, які підтверджують посилення контролю з боку митних органів Республіки Білорусь.

Враховуючи викладене, з метою негайного інформування керівництва митних органів Республіки Білорусь просимо повідомити Асоціацію про факти тривалих затримань та поглиблених митних оглядів, які були застосовані до Ваших транспортних засобів при перевезеннях територією республіки Білорусь.

Департамент супроводження конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis