Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 23 липня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
20.07.2018 У м. Дніпро з 30.07. по 15.08.2018 року видача та прийом книжок МДП буде здійснюватись з 9-...    
18.07.2018 Щодо отримання перевізниками дозвільних документів на здійснення міжнародних автомобільних пе...    
17.07.2018 У місті Харкові з 23 по 29 липня 2018 р. видача книжок МДП здійснюватися не буде....    
16.07.2018 Всемирный конгресс IRU
Уважаемые участники Ассоциации!     
11.07.2018 Щодо обмеження руху транспортних засобів та повну заборону руху негабаритних транспортних зас...    
13.07.2018 Важливо. Щодо порядку видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
АсМАП виступає за посилення вагового контролю на дорогах
 АсМАП виступає за посилення вагового контролю на дорогах

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників підтримала ініціативи Міністерства інфраструктури щодо контролю норм перевезення вантажів автомобільними дорогами та вважає, що організація вагового контролю транспортних засобів на всіх ділянках автошляхів - є головною складовою успіху у боротьбі за збереження доріг в Україні.

АсМАП України поділяє позицію Міністерства інфраструктури України, яка полягає в тому що, не тільки перевізники але й вантажовідправники повинні усвідомити необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині максимально допустимих вагових параметрів. Зокрема, вважає неприпустимим випуск контейнерів з портів України з перевищенням максимально дозволеної маси.

АсМАП України підтримує прагнення Міністерства інфраструктури України запровадити норми максимально допустимих вагових параметрів та навантажень на осі у відповідність до загальноєвропейських. Вважаємо за необхідне запровадити диференційоване максимально допустиме на вантаження на вісь в залежності від відстані між суміжними осями.

За словами очільника Асоціації Леоніда Костюченко, перенавантажені вантажівки завдають прямої шкоди дорожньому покриттю, а їх водії порушують правила дорожнього руху, не сплачуючи кошти на відшкодування шкоди, заподіяної автомобільним дорогам. «Ті перевізники та власники вантажів, які нехтують правилами, передусім діють так з власних комерційних інтересів. АсМАП, у свою чергу, захищає інтереси всіх перевізників. Тому ми виступаємо за жорсткий контроль з боку Міністерства та контролюючих органів за дотриманням норм навантаження», - підкреслив Леонід Костюченко.

Крім цього, президент АсМАП зауважив, що сьогодні на непланові ремонти ходової частини вантажівок, зруйнованої через незадовільну якість доріг, витрачається більше 180 млн доларів на рік. «АсМАП закликає перевізників думати не тільки про власну вигоду, але й з повагою ставитись до інших учасників дорожнього руху, які разом з нами використовують автомобільні шляхи країни. Ми знаємо, що всі перевізники, виїжджаючи за кордон, дуже прискіпливо дотримуються правил та не дозволять собі перенавантаження, розуміючи, що на них чекають величезні штрафи. Така система повинна працювати і в нашій країні», - наголосив пан Костюченко.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis