Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 19 серпня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
16.08.2019 Стосовно подання електронної попередньої інформації з використанням програми TIR – EPD в Респ...    
13.08.2019 В доповнення до інформації від 31.07.2019 р.(щодо ситуації з польськими дозволами)...    
13.08.2019 В доповнення до інформації від 31.07.2019 р.(щодо ситуації з польськими дозволами)...    
13.08.2019 Щодо прийому документів для участі у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2020 рік!...    
13.08.2019 Португалія. Страйк з 12 серпня 2019 року та пов'язаний з цим дефіцит палива...    
12.08.2019 Інформація щодо поромного сполучення з Німеччиною....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо документів, які необхідно подавати для отримання ліцензій
 

Шановні перевізники!

У доповнення до попередніх інформацій від 9 та 11 грудня 2015 року щодо ліцензування автоперевезень повідомляємо наступне.

Нагадуємо, що матеріали на отримання ліцензій/ поновлення даних для діючих ліцензій мають надаватись до Державної інспекції України з питань безпеки на наземному транспорті поштою або нарочно.

1) Адреса для поштових відправлень*: 01135, м. Київ; пр-т. Перемоги, 14.

2) Адреса для надання документів нарочно: м. Київ; пр-т. Перемоги, 57, 10 поверх, к. 1007 (к. 1006). Управління ліцензування та адміністративних послуг: +38 (044) 595-50-24.

* Примітка. Установлені Законом вимоги до операторів поштового зв’язку, які здійснюють поштові відправлення, передбачають здійснення відправлення з описом вкладення. Наразі відправлення з описом вкладення здійснюються Національним оператором поштового зв’язку (Укрпошта). Для з’ясування можливості подання документів операторами поштового зв’язку та кур’єрськими службами Укртрансінспекція звернеться за відповідним роз’ясненням до компетентних органів.

На численні запити перевізників повідомляємо, що «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом», затверджені постановою від 2 грудня 2015 року №1001 Кабінету Міністрів України мастять перелік документів, які необхідно надавати до Державної інспекції України з питань безпеки на наземному транспорті з метою оформлення ліцензій (та поновлення даних ліцензіатів, що мають чинні ліцензії):

Згідно пункту 6 Ліцензійних Умов: Здобувач ліцензії подає у спосіб, передбачений частиною першою статті 10 Закону “Про ліцензування видів господарської діяльності” (далі — Закон), до органу ліцензування заяву на отримання ліцензії за формою згідно з додатком 1.

З метою поновлення даних ліцензіатами, що вже мають діючі безстрокові ліцензії подаються відомості та копії документів (як і у випадку отримання ліцензій), згідно до пункту 7 Ліцензійних умов.

Згідно пункту 7 Ліцензійних Умов:

До заяви на отримання ліцензії, крім документів, передбачених статтею 11 Закону, додаються за підписом здобувача ліцензії або уповноваженої ним особи такі підтвердні документи:

1) відомості про наявність матеріально-технічної бази, яка забезпечує виконання технологічних операцій, або договорів із суб’єктами господарювання, що надають послуги з виконання таких операцій, за формою згідно з додатком 2 та завірені здобувачем ліцензії копії зазначених договорів;

2) відомості про власні, орендовані, надані ліцензіату в кредит або лізинг транспортні засоби за формою згідно з додатком 3 та завірені заявником копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів** та тимчасових реєстраційних талонів, якщо передбачене їх оформлення;

** Примітка: на причепи та напівпричепи копії свідоцтв про реєстрацію не надаються.

3) відомості про кваліфікацію персоналу автомобільного перевізника, визначеного пунктами 12–15 цих Ліцензійних умов, за формою згідно з додатком 5.

Для фахівців з міжнародних перевезень заповнюються дані про диплом набуття освіти та свідоцтво професійної компетентності (за наявності).

Згідно пункту 8 Ліцензійних Умов: Заява та підтвердні документи, що до неї додаються, приймаються органом ліцензування за описом згідно з додатком 6.

Поряд з цим, просимо звернути увагу на те, що окремі відомості (щодо питань передрейсового медичного огляду, технічного огляду, обслуговування та ремонту) у додатках 2 та 5 до Ліцензійних умов можуть не заповнюватись міжнародними перевізниками з урахуванням спрощення, передбаченого пунктом 23 Ліцензійних умов.

З працівниками Укртрансінспекції опрацьований орієнтовний зразок повідомлення про поновлення даних ліцензіатами, що мають діючі безстрокові ліцензії (зразок Повідомлення додається).

Поряд з цим є домовленості, що Зразок заповнення заяви на отримання ліцензії та Зразок заповнення відомостей (згідно додатків Ліцензійних умов) Укртрансінспекція має найближчим часом розмістити на своєму сайті.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis