Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
До уваги учасників Асоціації, які незадоволені показниками зважування транспортних засобів на вагових комплексах, що належать УДП «Укрінтеравтосервіс»!
 

Від учасників Асоціації надходить інформація про те, що при зважуванні транспортних засобів на вагових комплексах, що належать УДП «Укрінтеравтосервіс» і розміщені в пунктах пропуску через державний кордон України їхні показники зважування перевищують показники зважування, яке здійснене на аналогічних вагових комплексах, розташованих на території Угорщини, Словаччини, Республіки Польщі та інших іноземних держав.

Середній показник перевищення сягає до 200 кілограмів на 1 тонну ваги транспортного засобу. Перевищення ваги понад максимально допустиму норму, встановлену на території України, призводить до нарахування митними органами України додаткової плати за проїзд автомобільними дорогами України, що спричиняє перевізнику додаткові матеріальні витрати під час здійснення міжнародного перевезення вантажів.

Зі слів перевізників такі випадки «перевищення» ваги при зважуванні на вагових комплексах, що належать УДП «Укрінтеравтосервіс», мають систематичний характер і викликають у перевізників певні сумніви щодо правильності та точності показників зважування.

Зазначене питання розглядалося та обговорювалося 22.12.2015 р. на черговому засіданні Ради АсМАП України. Члени Ради АсМАП України налаштовані у встановленому законом порядку усунути перешкоди, пов’язані із ваговими комплексами УДП «Укрінтеравтосервіс».

Для вирішення цього питання, просимо надати до Секретаріату Асоціації наступні документи:

-звернення на ім’я Президента АсМАП України із зазначенням в ньому дати зважування транспортного засобу та місця розташування вагового комплексу, що належать УДП «Укрінтеравтосервіс»;

-копію «Результату зважування» ваговим комплексом УДП «Укрінтеравтосервіс»;

-копію «Результату зважування» / іншого документу про зважування ваговими комплексами, розташованими на території Угорщини, Словаччини, Республіки Польщі та інших іноземних держав;

-копію уніфікованої митної квитанції МД-1 / іншого платіжного документу, виданої (-го) митними органами України в підтвердження сплати єдиного збору;

-копію міжнародної товарно-транспортної накладної (СMR), яка використовувалась при міжнародному перевезенні, під час якого відбулось зважування.

Отримання від Вас документів, що запитуються, надасть Асоціації можливість вивчити та проаналізувати ситуацію, що склалась, та звернутися до відповідних державних органів для розв’язання цієї проблеми.

Звертаємо увагу, що відсутність саме документального підтвердження суттєвих розбіжностей між показниками зважування унеможливить доведення Асоціацією перед державними органами фактів їх наявності.

Інформацію та документи, що запитуються, прохання надати до 01.02.2016 р. в юридичний відділ АсМАП України в електронному вигляді E-mail: julia@asmap.org.ua, тел.: (044) 201-54-70.

Крім цього, просимо повідомити Ваше бачення вирішення проблеми, що існує, та надати пропозиції по її врегулюванню чи недопущення у майбутньому.

Юридичний відділ АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis