Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 19 жовтня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.10.2018 Проблеми з перебуванням водіїв у Швейцарії ...    
19.10.2018 Увага перевізників!
Навчально –консультаційний центр АсМАП України проводить на...
    
18.10.2018 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2018 року!...    
17.10.2018 До уваги перевізників...    
17.10.2018 Туреччина.
Кількість палива, яку дозволено ввозити в паливних баках напівпричепа - рефриж...
    
17.10.2018 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі для отримання дозволів ЄКМТ на 2019 рік (...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Інформація щодо ліцензування міжнародних автоперевезень
 

Як відомо, у червні 2015 року набув чинності Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", яким передбачено поновлення на попередніх умовах ліцензування міжнародних автомобільних перевезень пасажирів і вантажів.

АсМАП України завжди приділяла особливу увагу цьому важливому для міжнародних перевізників документу. Зокрема, питанням визнання дійсними ліцензій, що були видані раніше та мали необмежений термін дії (більше ніж 2000 ліцензіатів) й встановлення терміну отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з міжнародних автомобільних перевезень вантажів – не менше ніж 6 місяців.

Так, враховуючи ситуацію, яка склалася з припиненням діяльності Укртрансінспекції та не своєчасного надання повноважень з питань ліцензування Укртрансбезпеці, Асоціація неодноразово зверталася до Голови Укртрансбезпеки, заступника Міністра інфраструктури (листи від 06.01.2016 р.) та Прем’єр-міністра України (лист 09.12.2015р.), з пропозицією встановити термін для оформлення перевізниками ліцензій не менше ніж 6 місяців.

Під час неодноразових зустрічей представників Міністерства інфраструктури України, Укртрансбезпеки з керівництвом АсМАП України обговорювалося питання збільшення терміну подачі документів на отримання ліцензії.

Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозиціями АсМАП України щодо збільшення терміну подачі документів та на найближчому засіданні Кабінету Міністрів України планує винести це питання для його прийняття.

Крім того, фахівці Асоціації, які брали активну участь в опрацюванні проекту Ліцензійних умов, досягли домовленості щодо виключення вимоги подання даних по водіях і визнання попередніх ліцензій з безстроковим терміном дії (за умови подання оновлених відомостей).

Враховуючи, що згідно до статті 14 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» плата за видачу ліцензій справляється в розмірі однієї мінімальної заробітної плати (1378 грн.), економія від визнання діючими зазначених ліцензій для українських перевізників становитиме понад 2 млн. 670 тис. грн.

Прес-служба АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis