Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо результатів робочої зустрічі представників контролюючих органів України та Румунії в пункті пропуску «Порубне».
 

Шановні учасники Асоціації!

Як вже повідомлялось, за ініціативи АсМАП України 24 березня 2016 року в пункті пропуску «Порубне» відбулась робоча зустріч представників Асоціації, митних органів ДФС та Держприкордонслужби України з делегацією Національного Союзу Автоперевізників (UNTRR) та державних контролюючих органів Румунії.

На зустрічі було обговорено цілий ряд проблемних питань, які стримують переміщення товарів через українсько-румунський кордон, зокрема в пункті пропуску «Порубне - Сірет».

Серед головних перешкод, які на сьогодні створюють значні черги в пункті пропуску «Порубне», на виїзд з України та призводять до тривалих простоїв транспортних засобів, учасниками наради називались – неритмічна робота та вкрай низька пропускна спроможність румунського пункту пропуску «Сірет».

За інформацією Чернівецької митниці ДФС, середньодобова пропускна спроможність української митниці майже вдвічі перевищує показники румунських колег. В результаті цього дисбалансу перевізники змушені, в деякі періоди, очікувати 2-3 доби для митного оформлення на в’їзд в Румунію.

Учасники робочої зустрічі погодились, що незважаючи на обмежену пропускну спроможність наших пунктів пропуску на сьогодні існують реальні важелі впливу для зняття напруженості та прискорення перетину кордону. Серед них – створення додаткових робочих місць для фахівців контролюючих служб, оновлення існуючої електронної бази даних митних органів, підвищення технічного оснащення та інше.

Однак, на переконання румунської сторони головним чинником суттєвого підвищення пропускної спроможності п/п «Сірет» є перевезення за системою МДП, яке передбачає наявність у перевізника книжки МДП та обов’язкове пломбування вантажного приміщення.

Як зазначили фахівці митної служби Румунії, за відсутності пломби вони зобов’язані проводити повний догляд вантажу. Ця вимога керівних органів країн ЄС потребує додаткових людських ресурсів та звісно, часу.

Керівник регіональних митних органів Румунії закликав представників АсМАП України та UNTRR активізувати роботу для подальшої популяризації процедури МДП серед перевізників.

Сторони також обговорили перспективи реконструкції, подальшої розбудови існуючих пунктів пропуску та створення нових.

Враховуючи підвищення товарообігу між нашими країнами та транзитних переміщень товарів сторони погодились з необхідністю невідкладних Урядових рішень для реалізації цих проектів.

На робочій зустрічі також були обговорені ряд питань, що стосуються окремих випадків при здійсненні перевезень та погоджені відповідні рекомендації для перевізників.

Департамент супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis