Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 23 жовтня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
22.10.2018 Щодо проекту плану комплексних перевірок на 2019 рік....    
22.10.2018 Щодо зміни порядку надання попередньої інформації в Узбекистані....    
22.10.2018 Щодо порушення строків доставки у зв’язку з відсутністю одноразових дозволів Польщі....    
22.10.2018 Стосовно віз для українських водіїв до Швейцарії...    
22.10.2018 Щодо отримання додаткових квот дозволів Азербайджану та Італії 2018 року!...    
19.10.2018 Проблеми з перебуванням водіїв у Швейцарії ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Ратифікація Китаєм Конвенції МДП відкриває нові перспективи для торгівлі
 

Женева і Пекін, 26 липня 2016 р. - Китайська Народна Республіка стала 70-ю країною, яка ратифікувала Конвенцію МДП (міжнародна угода, прийнята під егідою ООН і являє собою світовий стандарт міжнародного митного транзиту вантажів).

Ратифікація Китаєм Конвенції МДП є важливим кроком у вдосконаленні наземних і мультимодальних перевезень між Азією та Європою, а також вірною ознакою послідовної інтеграції з міжнародними нормами в галузі транспорту і торгівлі.

Зокрема, система МДП буде сприяти просуванню ініціативи Китаю «Один пояс і один шлях», спрямованої на збільшення обсягів торгівлі, стимулювання розвитку і розширення співробітництва на маршрутах стародавнього Шовкового шляху.

«Мені дуже приємно вітати Китай в числі країн, що приєдналися до МДП. Це є важливим кроком до гармонізації стандартів і стимулюванні розвитку, в тому числі у сфері транспорту та торгівлі, на всій території Євразійського континенту», - заявив Умберто де Претто, Генеральний секретар IRU.

«IRU продовжує активно підтримувати ініціативу Китаю «Один пояс і один шлях». І тепер, коли вся увага буде зосереджена на впровадженні системи МДП, наша співпраця з Урядом та діловими колами Китаю стане ще тіснішою», - додав пан де Претто.

Сусідні з Китаєм країни, які вже застосовують МДП, у тому числі Афганістан, Казахстан, Киргизстан, Монголія, Росія і Таджикистан, також очікують активізації торгівлі та перевезень з початком функціонування системи МДП в Китаї. В даний час і в Пакистані вже діє Конвенція МДП після її ратифікації в минулому році.

«Приєднання Китаю до Конвенції МДП відкриє нові можливості для підвищення ефективності та скорочення термінів перевезень, а також використання транспортних маршрутів між Китаєм і Європою. Ця подія може стати переломним моментом для міжнародної торгівлі і вагомим внеском у реалізацію ініціативи Китаю «Один пояс і один шлях», - заявив Виконавчий секретар ЄЕК ООН Крістіан Фрііс Бах.

«Ми гаряче вітаємо вступ Китаю до Конвенції МДП і висловлюємо надію на тісну співпрацю з Китаєм та іншими Договірними сторонами Конвенції МДП, спрямоване на перетворення цього рішення в серйозні можливості для торгівлі, транспорту та економічного зростання», - додав він.

Єдина універсальна глобальна система митного транзиту і одна з найуспішніших міжнародних конвенцій у галузі транспорту, МДП скорочує час перетину кордонів при збереженні високої ефективності та надійного рівня контролю, забезпечуючи економію транспортних витрат, зростання торгівлі і розвиток.

Генеральний секретар ООН підтвердив, що Конвенція МДП набуде чинності для Китаю 5 січня 2017 року.

* * *

Контакти для зв'язку

Женева:

Джон Кідд (John Kidd)

Глава департаменту зовнішніх зв'язків, IRU

john.kidd@iru.org

Мобільний тел.: +41 79 386 9544

Пекін:

Ян Чжоу (Yan Zhou)

Менеджер із зовнішніх зв'язків, IRU

yan.zhou@iru.org

+86 138 1076 5825

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis