Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 3 листопада 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
30.10.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Харків 30 та 31 жовтня 2...    
28.10.2025 Щодо внесення змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейс...    
27.10.2025 Швидке проходження ОТК та можливість отримати сертифікат ЄКМТ...    
21.10.2025 Запрошення на онлайн-дискусію «єЧерга: ключові виклики та напрями вдосконалення» 29.10.2025    
21.10.2025 Щодо проведення навчання з використання нової цифрової системи ЄКМТ...    
20.10.2025 Триває конкурс з розподілу дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту на 2026 рік...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо закінчення дозволів Італії (універсальних) квоти 2016 року!
 

Шановні перевізники!

Відповідно до інформації Укртрансбезпеки України, що міститься на їх офіційному веб-сайті в розділі «Рух дозволів», станом на 06.10.2016 українським перевізникам оформлено та видано 95,5 % отриманих дозволів Італії (універсальних + універсальних Євро-3 + універсальних Євро-5) квоти 2016 року, залишок цих дозволів складав 605 штук. Прогнозований термін закінчення цих дозволів становить 11-14 жовтня поточного року.

Виконання перевезень територією Італії після зазначених термінів можливо здійснювати автотранспортними засобами категорії Євро-4 та Євро-5 на підставі дозволів ЄКМТ цих категорій з відкритими правами роботи до Італії.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації врахувати зазначену вище інформацію в подальшій роботі та не здійснювати і не планувати виконання перевезень територією Італії після зазначених термінів на підставі разових дозволів Італії (універсальних) .

З інформацією щодо залишків дозволів можна ознайомитись на сайті Укртрансбезпеки України (http://www.dsbt.gov.ua/) в розділах «Рух дозволів» та «Залишок дозволів на ПВД», яка оновлюється в режимі реального часу.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis