Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 19 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
16.07.2025 Угорщина. Дорожні перевірки...    
16.07.2025 Польща. До уваги перевізників, які виконують перевезення територією Республіки Польща та одно...    
14.07.2025 Увага! Ми готуємося до надання послуги з оформлення декларацій ICS 2...    
14.07.2025 Увага! Ми можемо надавати послугу Т1 в Грузію!...    
10.07.2025 Щодо змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, які набирають чинності з ...    
08.07.2025 Зміни у графіку роботи пунктів видачі дозволів...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо підвищення гарантії до 100 000 євро за кожною книжкою МДП та iCarnet в Україні та підписання угоди про визнання технічних параметрів Ваучера TIR+ між ДФС України, МСАТ та АсМАП
 

Шановні учасники Асоціації!

Повідомляємо, що на XVII Міжнародній конференції «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку», яка відбулась в Києві, 20 жовтня 2016 року було підписано угоди між Державною фіскальною службою України, Міжнародним Союзом Автомобільного Транспорту та АсМАП України про підняття гарантійного покриття за кожною книжкою МДП та iCarnet до 100 000 євро в Україні.

Також, між МСАТ, ДФСУ та АсМАП була підписана Угода з питань взаємодії під час впровадження Ваучера TIR+ в Україні, яка дозволить найближчим часом використовувати додаткову гарантію за ваучером в 100 000 євро.

Про інформування митних органів та фактичний початок дії Угод буде повідомлено додатково.

До відома та врахування при здійсненні міжнародних перевезень.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis