Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 1 листопада 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
30.10.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Харків 30 та 31 жовтня 2...    
28.10.2025 Щодо внесення змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейс...    
27.10.2025 Швидке проходження ОТК та можливість отримати сертифікат ЄКМТ...    
21.10.2025 Запрошення на онлайн-дискусію «єЧерга: ключові виклики та напрями вдосконалення» 29.10.2025    
21.10.2025 Щодо проведення навчання з використання нової цифрової системи ЄКМТ...    
20.10.2025 Триває конкурс з розподілу дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту на 2026 рік...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо впровадження проекту eTIR між Україною та Туреччиною
 

Шановні учасники Асоціації!

25-26 жовтня 2016 року в Києві відбулась робоча зустріч експертів Міжнародного союзу автомобільного транспорту (МСАТ), Державної фіскальної служби України (ДФСУ) та АсМАП з питань впровадження проекту eTIR між Україною і Туреччиною.

В рамках зазначеної зустрічі експертів представниками МСАТ було презентовано проект eTIR, надана актуальна інформація про результати проведення пілотного проекту eTIR між Туреччиною і Іраном. Відбулася дискусія, в ході якої були обговорені питання технічного забезпечення проекту і організаційні питання взаємодії учасників. Були обговорені і узгоджені подальші кроки з реалізації проекту eTIR між Україною і Туреччиною.

Під час зустрічі експертами було проаналізовано питання взаємодії МСАТ, АсМАП та ДФСУ в рамках здійснення проекту, підготовлені пропозиції щодо узгодження з митною адміністрацією організації робочої зустрічі з представниками турецької митної адміністрації і національної гарантійної Асоціації (ТОВВ).

Впровадження проекту eTIR, дозволить перевізникам-учасникам Асоціації використовувати переваги повністю комп'ютеризованої процедури МДП при міжнародних автомобільних перевезеннях товарів.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis