Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
03.05.2017 Прийми участь в дослідженні галузі вантажних автомобільних перевезень в рамках проекту Світового банку    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 29 травня 2017 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
25.05.2017 Польща припиняє приймати візові анкети від посередницьких структур...    
25.05.2017 Щодо обмеження руху транспортних засобів на території України...    
25.05.2017 Щодо оприлюднення проекту наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Змін до Порядку проведен...    
24.05.2017 Німеччина. Щодо введення з 25 травня ц.р. заборони проведення водієм в кабіні нормального що...    
22.05.2017 Щодо механізмів державного контролю і нагляду за додержанням законодавства про працю...    
17.05.2017 В "1С:Підприємство" прокоментували введення санкцій...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Перевізники
www.tetra.in.ua
ВАЖЛИВО!!! РОЗПОДІЛ ДОЗВОЛІВ ЄКМТ на 2017 рік.
 

Шановні перевізники!

Відповідно до інформації Міністерства інфраструктури України, затверджено розподіл дозволів ЄКМТ на 2017 рік.

Враховуючи викладене, з 23.12.2015 року розпочинається видача дозволів ЄКМТ українським перевізникам – переможцям конкурсу.

Видача дозволів ЄКМТ здійснюватиметься представниками Державної служби України з безпеки на транспорті (далі – Укртрансбезпека) спільно з представниками УДП «Укрінтеравтосервіс» протягом 10 робочих днів (з 23.12.2016 по 06.01.2016, режим роботи з 9-00 до 18-00) за адресою: м. Київ, проспект Науки, 57 (приміщення УДП «Укрінтеравтосервіс»).

З результатами розподілу можна ознайомитись на сайті Міністерства інфраструктури України.

Дозволи ЄКМТ видаватимуться лише тим перевізникам, котрі оплатили обов’язкову послугу зі сплати членських внесків у Міжнародний Транспортний Форум за 2017 рік. Вартість цієї послуги на 2017 рік затверджена кошторисом УДП «Укрінтеравтосервіс» і становить 495 грн. 80 коп.

Також інформуємо, що одночасно, за бажанням, у приміщенні УДП «Укрінтеравтосервіс» перевізники можуть замовити послугу оформлення бортових журналів до отриманих дозволів ЄКМТ. Вартість оформлення бортових журналів на 2017 рік затверджена кошторисом УДП «Укрінтеравтосервіс» і становить 98 грн. Нагадуємо, що оформлення бортових журналів за допомогою УДП «Укрінтеравтосервіс» не є обов’язковою послугою. Проте, у разі замовлення таких журналів у іншого постачальника, необхідно обов’язково завірити його печаткою компетентного органу – Укртрансбезпеки.

Також, за бажанням, перевізники можуть замовити в УДП «Укрінтеравтосервіс» послуги з обслуговування бортових журналів та аналізу ефективності використання дозволів ЄКМТ. У разі замовлення цих послуг в УДП «Укрінтеравтосервіс», вартість послуги з аналізу ефективності на 2017 рік затверджена кошторисом УДП «Укрінтеравтосервіс» і становить 980 грн. 80 коп. Інформуємо, що ця послуга також не є обов’язковою, перевізник може самостійно готувати звіти про використання дозволів ЄКМТ та здавати їх напряму до Укртрансбезпеки.

Більш детальну інформацію щодо умов отримання дозволів ЄКМТ можна подивитись на сайтах Укртрансбезпеки (http://dsbt.gov.ua/) та УДП «Укрінтеравтосервіс» (http://uaservice.com.ua/index.php/ekmt).

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома та використання в роботі дану інформацію при отриманні дозволів ЄКМТ на 2017 рік

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis