Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 23 вересня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.09.2018 Щодо закінчення дозволів Угорщини (транзитний Євро-3) квоти 2018 року!...    
20.09.2018 До уваги перевізників!...    
20.09.2018 У місті Запоріжжі з 1.10. по 16.10.2018 року видача та прийом книжок МДП здійснюватися не бу...    
18.09.2018 Щодо підвищення гарантійного покриття до 100 000 євро за кожною книжкою МДП у країнах-учасниц...    
17.09.2018 Польща. Інформація ZMPD про нічну роботу водія...    
17.09.2018 Швеція. Важлива інформація про дорожній рух восени 2018 року - автомагістраль E6 на північ ві...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо проведення чергового засідання українсько-італійської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень
 

Шановні перевізники!

04-05 жовтня 2017 року в м. Києві відбулося чергове засідання Змішаної українсько-італійської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, у якому приймали участь і представники АсМАП України.

В ході переговорів Сторони здійснили обмін інформацією щодо товарообігу між Україною та Італією та про здійснення автомобільних перевезень вантажів між обома країнами.

Під час проведення засідання Сторонами були розглянуті ряд актуальних питань і були прийняті по них наступні рішення:

1. Українська Сторона звернулася до Італійської Сторони з проханням про збільшення квоти дозволів на 2017 рік. Після тривалого обговорення Сторони домовились, що на 2017 рік українські перевізники додатково отримають наступну кількість дозволів:

- 600 універсальних дозволів “для екологічно чистих автомобілів мінімум
Євро-3”, які супроводжуються сертифікатом типу ЄКМТ для забруднюючих викидів тягача, що становить приріст до початкової квоти (13500) універсальних дозволів 2017 року 4,4 %;

- 400 універсальних дозволів “для екологічно чистих автомобілів мінімум
Євро-3”, які супроводжуються сертифікатом типу ЄКМТ для забруднюючих викидів тягача, “для залізничного транспорту з обов’язковим з’їздом з потягу і постановкою на потяг на італійській території для українського автомобіля, який супроводжується документацією, що підтверджує повний залізничний маршрут”. Це становить приріст до початкової квоти (1000) дозволів 2017 року для здійснення міжнародних автомобільних перевезень з використанням залізничного транспорту (для комбінованих перевезень) 40 %.

2. Після подальшого обговорення Сторони погодились установити попередню квоту дозволів на перевезення вантажів на 2018 рік (для українських і італійських перевізників) у наступній кількості:

№ п/п

Вид дозволу

Для Італії
Для України

1.   

Універсальні Євро-3 безпечні

6000

6000

2.   

Універсальні Євро-5 безпечні

7500

7500

3.   

Універсальні Євро-6 безпечні

1000

1000

4.   

Універсальні “для українських причепів і напівпричепів, що переміщуються морським шляхом, котрі будуть перевозитися італійською територією італійськими тягачами" або “для італійських причепів і напівпричепів, що переміщуються морським шляхом, котрі будуть перевозитися українською територією українськими тягачами”

2500

2500

5.   

Універсальні Євро-3 безпечні “для залізничного транспорту з обов’язковим з’їздом з потягу і постановкою на потяг на італійській території для українського автомобіля, який супроводжується документацією, що підтверджує повний залізничний маршрут” або “для залізничного транспорту з обов’язковим з’їздом з потягу і постановкою на потяг на українській території для італійського автомобіля, який супроводжується документацією, що підтверджує повний залізничний маршрут”

1000

1000

6.   

Універсальні Євро-5 безпечні “для залізничного транспорту з обов’язковим з’їздом з потягу і постановкою на потяг на італійській території для українського автомобіля, який супроводжується документацією, що підтверджує повний залізничний маршрут, відстань якого має становити не менше 300 км в прямому і не менше 300 км в зворотному напрямку”, або “для залізничного транспорту з обов’язковим з’їздом з потягу і постановкою на потяг на українській території для італійського автомобіля, який супроводжується документацією, що підтверджує повний залізничний маршрут, відстань якого має становити не менше 300 км в прямому і не менше 300 км в зворотному напрямку

1000

1000

Всього:

 19000

 19000

Тобто в порівнянні з квотою дозволів на 2017 рік попередня квота на 2018 рік збільшена на:

·        1000 універсальних дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень (на 7,4 %);

·        1000 дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень з використанням залізничного транспорту (для комбінованих перевезень) (на 100 %).

Беручи до уваги перспективи відкриття сервісу з транспортування причепів/напівпричепів, поставлених на залізничний транспорт з Червінняно дел Фріулі (Удіне) за допомогою важливих залізничних напрямків, особливо Новара та Барі, в якості експерименту Українській Стороні виділяється також на 2018 рік наступна кількість дозволів:

- 3 000 універсальних дозволів, дійсних для українських автопоїздів мінімум Євро-3 на відрізку від кордону між Італією та Словенією до Червінняно дел Фріулі для постановки на потяг або з’їзду з потягу тільки причепів чи напівпричепів для перевезення залізничним транспортом на відстань не менше ніж 200 км в прямому і не менше 200 км в зворотному напрямку.

3. Сторони підтвердили домовленість про те, що дозволи на виконання перевезень в поточному році будуть дійсні до 31 січня наступного року.

4. Українська сторона запропонувала Італійській Стороні розглянути питання про можливість лібералізації вантажних перевезень, які виконуються українськими та італійськими перевізниками по території Італії та України. Італійська Сторона повідомила про неможливість задоволення даного звернення.

5. Враховуючи необхідність посилення контролю за використанням дозволів, Українська Сторона звернулася з проханням до Італійської Сторони висловити свою позицію щодо можливості нанесення додаткової інформації на бланк дозволу (QR-код, штрих-код тощо).

Італійська Сторона вважає вище зазначену пропозицію прийнятною.

6. Також на даних переговорах велика увага була приділена пасажирським перевезенням.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома дану інформацію та враховувати її при плануванні та здійсненні перевезень територією Італії.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis