Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 19 липня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.07.2018 Щодо отримання перевізниками дозвільних документів на здійснення міжнародних автомобільних пе...    
17.07.2018 У місті Харкові з 23 по 29 липня 2018 р. видача книжок МДП здійснюватися не буде....    
16.07.2018 Всемирный конгресс IRU
Уважаемые участники Ассоциации!     
11.07.2018 Щодо обмеження руху транспортних засобів та повну заборону руху негабаритних транспортних зас...    
13.07.2018 Важливо. Щодо порядку видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення...    
13.07.2018 Щодо нового Закону України про валюту...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Доповнення до інформації Засідання Ради АсМАП України
 

Як повідомлялось раніше, 21 грудня відбулось чергове засідання Ради АсМАП України, в якому взяли участь директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Мінінфраструктури України Віктор Сасін, старший державний інспектор ДСБТ Олег Зінник, в.о. начальника відділу організації пасажирських перевезень ДСБТ Іван Тришкалюк, Голова Федерації роботодавців транспорту України Орест Климпуш, в.о. Голови Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту Віктор Гербеда.

Під час засідання було розглянуто низку актуальних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень.

Зокрема, члени Ради детально проаналізували хід виконання Заходів на 2017-2018 роки з вирішення проблемних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень затверджених рішенням Конференції учасників АсМАП України 1 червня 2017 року та прийняли відповідне рішення.

Як відзначили члени Ради, сьогодні особливу стурбованість викликають питання забезпечення українських перевізників дозволами на здійснення перевезень по територіях іноземних країн. Відбулася гостра дискусія основною метою якої був пошук алгоритму, який не дозволить повторення у 2018 році ситуації з дозволами у 2017 році. За результатом обговорення було прийнято Рішення Ради «Щодо забезпечення українських перевізників разовими дозволами і дозволами ЄКМТ на 2018 рік та результати роботи у 2017 році» .

Також члени Ради вирішили у черговий раз звернутися до Міністра інфраструктури з проханням дати відповідні доручення для забезпечення перевірки на складі ДСБТ зданих дозволів у ІІ півріччі 2017 р.

На засіданні Ради було розглянуто питання щодо внесення змін до внутрішніх нормативних документів АсМАП України (Рішення) та закінчення повноважень членів Комісії з питань професійної етики та ділової поведінки учасників АсМАП України і було обрано новий склад Комісії (Рішення з обрання нового складу Комісії з питань професійної етики та ділової поведінки учасників АсМАП України).

В ході засідання Ради також було затверджено кошторис фінансово-господарської діяльності Асоціації на 2018 рік та розглянуто питання членства в АсМАП України.

Членам Ради страховою компанією «Перша» було презентовано інноваційну для українського страхового ринку послугу: Пряме врегулювання за договорами «Зелена карта» - «GreenCard+» та комплексне страхування автовласника за програмою «Максимальний захист» .

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis