Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 17 грудня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
14.12.2018 Щодо закінчення дозволів Чехії (в/з третіх країн) квоти 2018 року!...    
11.12.2018 ЩОДО НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОЗВОЛІВ ЄКМТ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ БОРТОВИХ ЖУРНАЛІВ...    
14.12.2018 ДФС планує ввести новий електронний сервіс...    
14.12.2018 Перелік дозволів ЄКМТ, оформлених, підписаних в Міністерстві інфраструктури України та готови...    
13.12.2018 Щодо отримання додаткової квоти дозволів Польщі 2018 року!...    
13.12.2018 До уваги перевізників...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Допомога захисникам Вітчизни
 

Вітчизняна Асоціація міжнародних автоперевізників спільно з учасниками Українського Транспортного Союзу продовжують надавати допомогу українським військовим, які боронять країну на сході держави. Цього разу передали автомобіль, холодильник, пральну машину, продукти харчування та деякі предмети, необхідні у побуті.

Підступна агресія північного сусіда проти нашої Батьківщини на багато років змінила пріоритети розвитку держави. Українцям нині доводиться займатися тим, чим вони не займалася ніколи – зміцненням обороноздатності своєї країни. Осторонь цього не залишаються й українські міжнародні перевізники.

Військові однієї з артилерійських бригад, що тримають оборону на сході країни, не вперше отримують волонтерську допомогу від міжнародних автоперевізників. Днями наші захисники приїхали до столиці, щоб отримати чергову партію такої допомоги. Учасники асоціації спершу цікавляться: що потрібно військовим, а вже потім купують нейнеобхідніше. Як кажуть самі оборонці: «Ми не від чого не відмовляємося, бо в польових умовах усе – не зайве».

Протягом усього періоду бойових дій на Донбасі учасники АсМАП України, Українського Транспортного Союзу активно допомагають військовим. Адже у спадок від режиму Януковича українській армії не залишилося майже нічого. Тож на початку протистояння потрібне було практично все: автомобільна техніка, продукти харчування, одяг, елементарне військове спорядження, медикаменти та медичне обладнання. Тож волонтери, громадські організації мусили відшукувати кошти і купувати найнеобхідніше. Нині ситуація змінилася, але ідеальною її назвати й сьогодні не можна.

За словами президента АсМАП України Леоніда Костюченка, він був вражений, в яких умовах знаходяться наші захисники.

«Звертаюся до наших перевізників, до всіх, хто небайдужий до майбутнього нашої країни. Необхідно посилити цю роботу. Нас запевняють, що всім необхідним військові забезпечені. Але я особисто побачив, що вони потребують допомоги. Найбільше вразили три полички, на яких знаходяться медикаменти батальйону. Та в аптечці у кожного з нас більше медикаментів ніж таке забезпечення! Тому, ми відправили те, на що найбільше потребують хлопці на передовій. Зокрема, медичні препарати, засоби гігієни, калорійні продукти харчування та інше. Я закликаю всіх перевізників, щоб ми більш активно попрацювали над цим» - наголосив керівник асоціації.

Учасники АсМАП, які були на сході країни у військових частинах бачили на власні очі, що зі своїм завданням хлопці справляються. І бойова техніка у них в порядку, і бойовий дух також. А от з елементарним побутом – далеко не все гаразд і звісно, їм би хотілося служити в нормальних людських умовах. Тим паче, що переважна більшість українців прекрасно розуміє, що краще годувати свою армію, ніж чужу.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis