Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 22 cічня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.01.2019 Щодо зміни графіку роботи пунктів видачі дозволів (ПВД)...    
21.01.2019 Німеччина. BAG повідомляє про поточні ставки штрафів за порушення, пов'язані з оплатою дор...    
18.01.2019 17 січня 2019 року відбулося засідання Страйкового комітету....    
14.01.2019 Міжнародні контакти АсМАП України...    
14.01.2019 Німеччина.
Щодо підвищення ставки мінімальної зарплати з 1 січня 2019 року відповідно до...
    
11.01.2019 Щодо роботи ПВД Ужгород у вихідні дні
ПВД Ужгород працюватиме 12 і 13 січня. Перемо...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Нідерланди. Щодо контролю Інспекції навколишнього середовища та транспорту Нідерландів (ITL) за дотриманням вимог проведення нормального щоденного відпочинку 45 годин поза кабіною транспортного засобу
 

Шановні перевізники!

Додатково до інформації Департаменту транспортної політики від 27.12.2018 р. http://www.asmap.org.ua/index1.php?idt=64640 щодо введення в Нідерландах заборони проведення нормального щотижневого відпочинку водія (45 годин) в кабіні транспортного засобу доводимо до вашого відома наступне.

Інспекція навколишнього середовища та транспорту Нідерландів (ILT) повідомила, що протягом лютого поточного року у ході контролю за дотриманням норм праці і відпочинку водіїв, зокрема, щодо заборони проведення нормального щотижневого 45-годинного відпочинку в кабіні, було перевірено 221 водія на території країни. За підсумками перевірок у 47 водіїв було виявлено порушення закону та були накладені штрафні санкції в розмірі 1500 євро для транспортних компаній.

https://www.ilent.nl/actueel/nieuws/2018/02/26/ilt-controle-voertuigrust-47-chauffeurs-beboet

Перевірки проводилися по всій країні на автостоянках уздовж автомагістралей A1, A2, A16, A20, A58, A59 і A67. Особливу увагу контролюючі органи Нідерландів приділяють водіям східноєвропейських країн, оскільки вони знаходяться в рейсах на віддалених відстанях від своєї бази.

Транспортна інспекція Нідерландів ILT підготувала Пам’ятку з поясненням щодо заборони проведення нормального щотижневого відпочинку в кабіні вантажівки та правозастосування цього правила на 10 мовах: англійською, болгарською, голландською, литовською, польською, російською, румунською, турецькою, угорською та французькою мовами тут.

Міжнародний союз автомобільного транспорту (IRU) в свою чергу представив членам комісії IRU з соціальних питань (CAS) електронну переписку з компетентними органами Нідерландів щодо контролю за дотриманням заборони нормального щотижневого відпочинку в кабіні транспортного засобу. Неофіційний переклад цієї переписки та відповідей контролюючої служби Нідерландів доступний тут.

Крім Нідерландів аналогічні правила стосовно заборони проведення нормального щотижневого відпочинку в кабіні 45 годин діють в Бельгії, Великобританії, Німеччині, Франції та плануються в Іспанії.

Імовірно дані обмеження будуть введені і в інших країнах, в зв'язку з тим, що 20 грудня 2017 року Судом Європейського Союзу прийнято рішення про те, що водії не можуть проводити в кабіні свого автомобіля нормальний щотижневий період відпочинку (45 годин).

Неофіційний переклад прес-релізу Суду Європейського Союзу №145/17 від 20 грудня 2017 року доступний тут.

По мірі надходження додаткової інформації з вищезазначених питань Секретаріат АсМАП України буде повідомляти перевізників.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis