Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 2 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
02.07.2025 Болгарія. Перевезення товарів з високим фіскальним ризиком...    
02.07.2025 Польща. Тимчасово відновлено прикордонний контроль.
Починаючи з понеділка, 7 липня 202...
    
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Польща.
Вводиться посилений прикордонний контроль на період з 22.11.2018 по 16.12.2018 р.
 

Шановні перевізники!

За інформацією представленою польською асоціацією міжнародних перевізників ZMPD доводимо до вашого відома, що у період з 22 листопада по 16 грудня 2018 року у Польщі буде відновлено посилений прикордонний контроль.

З 22 листопада ц.р. буде дозволено перетинати кордон з Німеччиною, Литвою, Чехією та Словаччиною лише в призначених місцях, де буде здійснюватися прикордонний контроль, тобто на контрольно-пропускних пунктах, які діяли до вступу країни до шенгенської зони. Перевірки також охоплять морські порти і повітряні гавані.

Ці заходи будуть вжиті у зв’язку з 24-ю сесією Конференції сторін рамкової конвенції зі зміни клімату ООН в Катовіце.

Будь-хто в'їжджає на її територію повинен бути готовий не тільки показати документи, але і дозволити перевірку автомобіля.

Польські прикордонники мають намір використовувати обладнання, яке дозволяє працювати на видаленні від прикордонних переходів.

Рекомендуємо врахувати зазначену інформацію під час організації перевезень.

Джерело: https://zmpd.zmpd.pl/aktualnosc.php?akt_id=6445

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis