Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 23 березня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
22.03.2019 Шановні перевізники!
Навчально-консультаційний центр АсМАП України проводить у м.Хмель...
    
22.03.2019 Польща.
Щодо ускладнень проїзду в Польщі по національній дорозі DK 12 біля міста Хелм
...
    
21.03.2019 Щодо видачі дозволів Нідерландів (багаторазових) в ПВД «Ковель»!...    
21.03.2019 Щодо подачі електронних попередніх декларацій за допомогою програми TIR-EPD в Молдову....    
21.03.2019 До уваги учасникам АсМАП України регіону міста Києва....    
20.03.2019 Відповідь АСМАП РФ щодо надання для контролю сертифікатів відповідності екологічним та техніч...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Міжнародні контакти АсМАП України
 

5 березня відбулась робоча зустріч президента АсМАП України Леоніда Костюченка з економістом Німецької консультативної Групи з питань економічних реформ в Україні Девідом Шага.

В зустрічі взяли участь віце-президент АсМАП України Петро Главацький, директор Департаменту транспортної політики асоціації Валентина Мальчевська.

Головною темою зустрічі стало обговорення проблеми транспортних дозволів на транзитні вантажні автоперевезення через територію Польщі та іншими країнами ЄС. Леонід Костюченко поінформував пана Шага про стан справ із забезпеченням українських перевізників дозвільними документами на право здійснення міжнародних перевезень територіями іноземних країн. Зокрема, він наголосив, що через агресію Російської Федерації проти України та обмеження транзиту українських товарів до країн Середньої Азії, вітчизняні перевізники змушені в значній мірі переорієнтувати свою роботу на країни Європейського Союзу. Тому для учасників асоціації важливим питанням залишається збільшення квоти дозволів у цьому напрямку і будь-яке обмеження транзитних перевезень призводить до збитків не лише українських перевізників, але й для економіки європейських країн. Так, за даними торгово-промислової палати Німеччини збитки німецьких компаній лише у листопаді – грудні минулого року (коли дефіцит дозволів на транзитні перевезення територією Польщі відчувався особливо гостро) становили понад 60 млн. євро.

Пан Девід Шага висловив розуміння проблем українських перевізників, одночасно зазначивши на необхідності негайного запровадження прозорого та зрозумілого для всіх учасників ринку перевезень механізму розподілу та використання іноземних дозволів в структурі ДСБТ. Також пан Шага запевнив президента АсМАП України Леоніда Костюченка в тому, що підняті в ході зустрічі проблеми транспортних дозволів на транзитні вантажні автоперевезення через територію Польщі та іншими країнами ЄС будуть відображені у звіті консультативної групи та доведені до відома відповідних структур Європейської комісії.

Для довідки: Німецька консультативна група з питань економічних реформ «Берлін Економікс» займається аналізом поточних проблем економічної політики та надає конкретні і незалежні рекомендації для високопоставлених чиновників українського уряду, Апарату Президента України, Верховної Ради та Національного Банку України. Також тісно співпрацює з міжнародними організаціями, такими як Міжнародний валютний фонд, Світовий банк та ін..

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis