Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 18 квітня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
14.04.2021 Щодо отримання відповіді від ДСБТ стосовно процедури фіксування фактів повернення іноземних д...    
13.04.2021 Німеччина. Датчики навантаження на вісь для велико вагового та негабаритного транспорту...    
13.04.2021 Щодо закінчення дозволів Угорщини (двосторонній Євро-3 ДЗ) квоти першого півріччя 2021 року!<...    
12.04.2021 Білорусь - Литва. Пункти пропуску...    
12.04.2021 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
09.04.2021  Німеччіна
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевез...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо питань перевізників про можливість використання аналогового тахографу при перевезеннях до Польщі
 

Шановні учасники Асоціації!

До Секретаріату АсМАП України та на гарячу лінію сайту останні тижні з різних джерел поступали запити перевізників, водії яких повертались з польського кордону з інформацією, що польські контролюючі органи попередили їх щодо неможливості у подальшому використання аналогового тахографу при міжнародному перевезенні та в’їзді з ним в Польщу.

Щоб підтвердити чи спростувати цю неофіційну інформацію про можливі нововведення, АсМАП України звернулася до Польської асоціації міжнародних автоперевізників (ZMPD), фахівці якої, після уточнень у митників на пунктах пропуску (Дорохуськ, Корчова, Медика) та у міністерстві інфраструктури Польщі поінформували, що ані польським, ані європейським законодавством така заборона не передбачена і не була введена.

Також Асоціація ZMPD поінформувала, що дійсно на цей час польські митники проводять лише опитування щодо того, який вид тахографа (аналоговий або цифровий) встановлений в транспортному засобі, що перетинає кордон.

У разі подальших повідомлень про заборону використання аналогового тахографа, просимо вас поінформувати Секретаріат АсМАП України, а саме: пункт перетину, де було таке попередження, прізвище та ім’я працівника контролюючої служби, який попередив та на який нормативний акт він посилається (контактна особа: Ольга Сабанська тел. 044 201 54 79).

Одночасно, нагадуємо вам, що положеннями Європейської Угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР) визначено, що всі транспортні засоби, які виконують міжнародні автомобільні перевезення в рамках ЄУТР, вперше введені в експлуатацію після 16 червня 2010 року мають бути обладнані цифровими тахографами (ст. 13 ЄУТР).

Отже, всі вантажні автомобілі, що використовуються для міжнародних перевезень в рамках ЄУТР, перша реєстрація яких відбулася після 16 червня 2010 року повинні бути оснащені цифровими тахографами. Заміна замість цифрового на аналоговий тахограф після цієї дати є порушенням.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis