Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 19 серпня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
16.08.2019 Стосовно подання електронної попередньої інформації з використанням програми TIR – EPD в Респ...    
13.08.2019 В доповнення до інформації від 31.07.2019 р.(щодо ситуації з польськими дозволами)...    
13.08.2019 В доповнення до інформації від 31.07.2019 р.(щодо ситуації з польськими дозволами)...    
13.08.2019 Щодо прийому документів для участі у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2020 рік!...    
13.08.2019 Португалія. Страйк з 12 серпня 2019 року та пов'язаний з цим дефіцит палива...    
12.08.2019 Інформація щодо поромного сполучення з Німеччиною....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Польща.
З 22 липня 2019 р. початок ремонтних робіт на автостраді А4 в Опольському воєводстві
 

Шановні перевізники!

Польська Асоціація міжнародних автоперевізників ZMPD на своєму сайті повідомила https://zmpd.zmpd.pl/aktualnosc.php?akt_id=6707, що найближчим часом почнуться ремонтні роботи на майже 7-кілометровій ділянці польської автостради А4 в Опольському воєводстві. Вони розпочнуться в понеділок 22 липня ц.р. на південній проїзній частині в районі гори Святої Анни. На час ремонту доступною для автомобілів залишиться північна проїжджа частина автостради, що веде в напрямку Вроцлава. На ній будуть організовані по дві смуги руху в кожному напрямку, щоб мінімізувати ризик виникнення заторів.

Як повідомляє Головна ирекція національних доріг та автострад Польщі (Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad), до 21 липня включно рух в напрямку Катовіц буде здійснюватися без перебоїв, пов'язаних зі змінами в дорожньому русі. Проте в ці дні труднощі можуть виникнути на дорозі, що веде до Вроцлава. У понеділок 22 липня близько 6 години ранку (за польським часом) рух на призначеному для ремонту ділянці проїзної0 частини в напрямку Катовіц буде зупинено.

Тимчасові смуги руху на доступному для автомобілів ділянці дороги будуть вужчими. Крайня смуга шириною три метри призначається для руху вантажівок, а більш вузька внутрішня - для інших транспортних засобів.

Уздовж відрізка дороги, що ремонтується, і на під'їздах до нього так само, як і в минулі роки, для зручності водіїв кожен кілометр будуть розміщуватися пункти з питною водою. На під'їздах до ремонтованої ділянки автостради в місцях розташування сигнальних стовпів через кожні два кілометри встановлять по три санітарні кабіни у всіх напрямках руху.

Ремонт автостради А4 в Опольському воєводстві триватиме до кінця вересня 2019 року.

Довідково: Автострада А4 - це найдовша автострада Польщі протяжністю понад 670 кілометрів. Вона є частиною 3-го Пан'європейського транспортного коридору Брюссель - Аахен - Кельн - Дрезден - Вроцлав - Катовіце - Краків - Львів - Київ і продовженням німецької автостради А4. Веде із заходу на схід по півдню Польщі від кордону з Німеччиною в Енджиховіцах уздовж гірських ланцюгів Судетов і Карпат, до кордону з Україною в пункті пропуску Корчова - Краковець (Korczowa - Krakowiec). Біля міста Болеславец (Bolesławiec) траса А4 перетинається з автострадою А18, яка веде у напрямку Берліна, в районі вузла «Легниці Південне» (Legnica Południe) - зі швидкісною дорогою S3 Свіноуйсьце - Любавка (Świnoujście - Lubawka), а в околицях вузла «Глівіце Сосніца »(Gliwice Sośnica) - з провідною з півночі на південь країни автострадою А1 Гданськ - Гожічкі.

Детальна інформація та мапа проїзду тут www.gddkia.gov.pl/pl/a/34327/Od-18-lipca-zmiany-w-organizacji-ruchu-na-A4-w-woj-opolskim

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis