Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо ситуації в міжнародних автомобільних пунктах пропуску Закарпатської області.
 

Шановні учасники Асоціації.

Як Вам відомо, у зв’язку з відсутністю дозвільних документів на проїзд територією Республіки Польща в міжнародних автомобільних пунктах пропуску українсько-словацького кордону (Ужгород – Вишнє Нємецке) та українсько-угорського кордону (Тиса – Загонь) останнім часом склалась вкрай несприятлива ситуація для міжнародних автомобільних перевізників. Черги в кожному із зазначених пунктів пропуску, на виїзд з України, на сьогодні сягають 300 і більше транспортних засобів. Ситуація ускладнювалась ще й тим, що на словацькій стороні минулого тижня проводились ремонтні роботи електричних систем, що унеможливлювало митне оформлення транспортних засобів впродовж, майже всього світлового дня.

Крім того, як зазначають перевізники, не вдалося остаточно виключити факти недобросовісного відношення до своїх службових обов’язків посадовими особами контролюючих органів, які нерідко допускають позачерговий пропуск та оформлення окремих транспортних засобів з вантажем, які не підлягають першочерговому оформленню.

З метою оперативного вирішення питань прискорення перетину кордону представники Асоціації 21.10.19 р. провели робочі зустрічі з Головою Закарпатської обласної державної адміністрації Бондаренком І.С., керівництвом прикордонного загону та головного управління національної поліції України в Закарпатській області.

На зустрічах обговорено та погоджені першочергові кроки для негайного виправлення ситуації в пунктах пропуску, зокрема налагодження ефективної співпраці з органами влади Словаччини, направленої на розбудову, розвиток та ефективне використання інфраструктури пункту пропуску Ужгород – Вишнє Нємецке.

Крім того, було наголошено на недопустимості порушень режиму пропуску транспортних засобів в пункти пропуску та необхідності відповідного реагування.

Після зустрічі з представниками Асоціації, Бондаренком І.С. була скликана нарада керівників контролюючих органів в пунктах пропуску, на яку був запрошений консул Республіки Словаччина.

Департамент супроводження Конвенції МДП.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis