Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Основні положення Постанови уряду РФ від 27.12.2019р. № 1877 щодо нових умов транзиту товарів територією Російською Федерацією в треті країни автомобільним транспортом
 

Шановні учасники Асоціації!

В доповнення до інформації Департаменту від 09.01.2020р. стосовно Постанови уряду РФ від 27.12.2019р. № 1877 про заходи з реалізації Указу Президента Російської Федерації від 24 червня 2019р. № 290 про ввезення на територію Російської Федерації окремих видів сільськогосподарської продукції, сировини та продовольства, щодо яких встановлено тимчасові обмеження під час транзиту через територію РФ в треті країни, звертаємо Вашу увагу на ключові положення затверджені зазначеною Постановою:

- правила здійснення транзитних міжнародних автомобільних перевезень через територію Російської Федерації в треті країни окремих видів сільськогосподарської продукції (забороненої до транзиту РФ), країною походження яких є країна, яка прийняла рішення про введення економічних санкцій до суб’єктів РФ, або країною відправлення яких є Україна, або які переміщуються через територію України, а також накладення (зняття) і застосування засобів ідентифікації (пломб ГЛОНАСС). Ця процедура стосується також і перевезень в Казахстан і Киргизстан, які раніше регулювались Указами Президента РФ від 01.01.2016р. №1 та 01.07.2016р. № 319;

- правила видачі (повернення) облікових талонів водіям транспортних засобів (див. додаток);

- вимоги до засобів ідентифікації (пломб);

- перелік пунктів пропуску, стаціонарних і пересувних контрольних пунктів, які можуть використовуватись при здійсненні транзитних міжнародних автомобільних перевезень зазначених товарів (див. додаток).

Крім того, Постановою доручено Міністерству транспорту РФ протягом 10 днів з дня набрання чинності цієї постанови (до 18.01.2020р.) затвердити вимоги до операторів пломбування та порядок визначення операторів пломбування.

Затвердженими Постановою Правилами здійснення транзитних міжнародних автомобільних перевезень через територію РФ, зокрема, передбачено, що водій транспортного засобу, що в'їжджає на територію РФ зобов'язаний проінформувати про необхідність застосування електронних навігаційних пломб:

а) посадових осіб митного органу в пунктах пропуску через державний кордон РФ;

б) посадових осіб Федеральної служби з нагляду в сфері транспорту в стаціонарних і пересувних контрольних пунктах.

При здійсненні перевезення автомобільний перевізник зобов'язаний забезпечити передачу оператору пломбування, відомості про якого містяться в переліку, опублікованому Міністерством транспорту Російської Федерації на офіційному сайті в інформаційно-телекомунікаційній мережі "Інтернет", не пізніше ніж за 2 години до в'їзду в автомобільний пункт пропуску через державний кордон Російської Федерації наступну інформацію:

а) найменування автомобільного перевізника;

б) тип, держава реєстрації та реєстраційний знак транспортного засобу, причепа або напівпричепа, з якими здійснюється автомобільне перевезення;

в) адреса електронної пошти та номер телефону водія транспортного засобу;

г) коди товарів, що перевозяться у відповідності з товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності Євразійського економічного союзу в форматі не менше ніж 10 знаків;

д) країна походження товарів, що перевозяться;

е) країна відправлення товарів, що перевозяться;

ж) країна призначення товарів;

з) планована дата в'їзду на територію Російської Федерації;

і) планована дата виїзду з території Російської Федерації;

к) автомобільний пункт пропуску через державний кордон Російської Федерації, стаціонарний і пересувний контрольний пункт при в'їзді на територію Російської Федерації;

л) автомобільний пункт пропуску через державний кордон Російської Федерації, стаціонарний і пересувний контрольний пункт при виїзді з території Російської Федерації;

м) кількість необхідних електронних навігаційних пломб.

Оператор пломбування протягом однієї години з моменту отримання вищезазначеної інформації, за допомогою інформаційної системи оператора пломбування, зобов'язаний забезпечити інформування автомобільного перевізника про отримання такої інформації.

Рішення про застосування електронних навігаційних пломб приймається посадовою особою митного органу після перевірки відомостей, що містяться в міжнародній товарно-транспортній накладній, рахунку-фактурі (інвойсі), сертифікаті (сертифікатах) походження товару (товарів), транзитній декларації (за наявності), ветеринарного сертифікату (сертифікатів) (при наявності), фітосанітарного сертифікату (сертифікатів) (при наявності), які подаються автомобільним перевізником в якості документального підтвердження інформації про необхідність застосування електронних навігаційних пломб.

Зазначене рішення приймається в пунктах пропуску через державний кордон Російської Федерації в межах часу, визначеного для здійснення процедур митного контролю, або в стаціонарних і пересувних контрольних пунктах протягом 30 хвилин після подання водієм транспортного засобу посадовій особі Федеральної служби з нагляду в сфері транспорту документів, зазначених вище.

Автомобільний перевізник зобов'язаний надати можливість установки електронної навігаційної пломби на об'єкти пломбування.

Перевірка накладання електронного навігаційної пломби здійснюється посадовими особами митних органів або Федеральної служби з нагляду в сфері транспорту.

Час накладання однієї електронної навігаційної пломби посадовою особою оператора пломбування при здійсненні автомобільних перевезень не повинен перевищувати 5 хвилин з моменту прийняття відповідного рішення посадовою особою митного органу або посадовою особою Федеральної служби з нагляду в сфері транспорту.

При виникненні у митних органів необхідності проведення контролю товарів, що перевозяться на шляху їх слідування, зняття раніше накладеної електронної навігаційної пломби і її повторне накладення здійснюються посадовими особами митних органів.

Зняття електронної навігаційної пломби здійснюється посадовою особою оператора пломбування.

У разі виявлення під час здійснення контролю за застосуванням електронної навігаційної пломби порушення цілісності або несанкціонованого розкриття електронної навігаційної пломби посадові особи митних органів та Федеральної служби з нагляду в сфері транспорту вживають заходів, передбачених законодавством Російської Федерації.

У разі недотримання однієї з вимог, встановлених цими Правилами, автомобільні перевізники зобов'язані забезпечити негайний зворотний вивіз товарів з території Російської Федерації.

Автомобільні перевезення не допускаються в тих модифікаціях бортових або самоскидувальних кузовів, кузовів-платформ, а також в інших типах вантажних кузовів, платформ, ємностей та інших місць, накладення електронних навігаційних пломб на об'єкти пломбування яких не забезпечує виключення доступу до товарів, що знаходяться в них без порушення цілісності електронної навігаційної пломби або об'єкта пломбування.

Для більш детального вивчення Ви можете звернутись безпосередньо до Постанови уряду РФ від 27.12.2019р. № 1877.

Департамент супроводження Конвенції МДП.
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis