Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 25 вересня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
24.09.2020 Конференція учасників АсМАП України...    
24.09.2020 У місті Харків, з 28 вересня по 11 жовтня 2020 року, видача та прийом книжок МДП здійснюватис...    
23.09.2020 Щодо порядку використання деяких видів дозволів Італії (додатково)!...    
21.09.2020 Щодо поновлення роботи пункту пропуску «Нові Яриловичі»...    
21.09.2020 Щодо закінчення дозволів Казахстану (транзитних) квоти 2020 року!...    
18.09.2020 Щодо завершення прийому листів-повідомлень про участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання іноземних дозволів!
 

Шановні перевізники!

Міністерство інфраструктури України оприлюднило на своєму офіційному веб-сайті 04.02.2020 Протокол від 04.02.2020 № 35 засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав, затверджений наказом Міністерства інфраструктури України від 04.02.2020 № 40 https://mtu.gov.ua/documents/1673.html

Відповідно до цього Протоколу Комісією були прийняті наступні рішення:

1. Унести зміни до обмежень тимчасового характеру щодо оформлення та видачі дозволів Республіки Польща квоти 2020 року, виклавши підпункт 2 пункту 5 питання 3 Протоколу № 34 від 24.12.2019 у новій редакції:

«2) оформлення та видачу дозволів Республіки Польща відповідно до нижченаведених обмежень тимчасового характеру, що не поширюються на транспортні засоби, які здійснюють перевезення пошти, медикаментів, легкових автомобілів, контейнерів, наливних вантажів (цистерни), вантажів, що потребують перевезення в напівпричепах-рефрижераторах, АТЗ з відкритими напівпричепами та причепами-платформами, скловози, АТЗ, призначених для перевезення негабаритних та великогабаритних вантажів, сідельних тягачів, у тому числі:

Польща (універсальний усі види) – оформлення та видачу дозволів здійснювати лише на АТЗ, завантажені до Республіки Польща або транзитом по її території у напрямках Німеччини, Чехії, Швеції та Норвегії, які відповідають екологічним параметрам Євро-3 та вище, повна маса яких перевищує 10 тонн. Крім того здійснювати оформлення та видачу лише одного дозволу Республіки Польща на транспортний засіб, який здійснює перевезення територією Республіки Польща, навіть за умови зміни виду перевезення під час одного кругорейсу;

Польща (транзитний Євро-4 та вище) – оформлення та видачу дозволів здійснювати лише на завантажені АТЗ, які здійснюють транзитні перевезення по території Польщі в напрямках Німеччини, Чехії, Швеції та Норвегії, які відповідають екологічним параметрам Євро-4 та вище, повна маса яких перевищує 10 тонн. Крім того здійснювати оформлення та видачу лише одного дозволу Республіки Польща на транспортний засіб, який здійснює перевезення територією Республіки Польща, навіть за умови зміни виду перевезення під час одного кругорейсу».

У разі звернення автомобільних перевізників на ПВД Укртрансбезпеки для оформлення та видачі дозволів, які було попередньо замовлено (заброньовано) в електронному вигляді, перевіряти наявність документів, що підтверджують завантаження, безпосередньо перед друком такого дозволу та видачі його перевізнику, у разі встановленого обмеження щодо дозволів відповідної країни.

Повний перелік обмежень щодо дозволів, які мають обмежені річні квоти, з урахуванням додаткових тимчасових обмежень на 2020 рік дивитись тут.

2. Оформлення та видачу дозволів Республіки Польща відповідно до переданої на кожен місяць кількості дозволів здійснювати у 10 ПВД Укртрансбезпеки: «Бориспіль», «Вінниця», «Голоби», «Ковель», «Коростень», «Львів», «Чернівці», «Чернігів», «Хмельницький» та «Ужгород».

3. При поверненні використаних дозволів Республіки Польща перевізниками, які здійснюють ввезення до України придбаних напівпричепів для власних потреб, Державній службі України з безпеки на транспорті контролювати заповнення граф дозволу наступним чином: кількість вантажу при виїзді – порожній, номер напівпричепа – на транзитній іноземній реєстрації, а також наявність копії попередньої декларації, яку перевізники подають митним органам для ввезення напівпричепа на митну територію України. Укртрансбезпеці зберігати у ПВД копії зазначених документів, що надаються автомобільним перевізником у ПВД Укртрансбезпеки при поверненні дозволів та передавати їх разом з такими дозволами до центрального апарату Укртрансбезпеки під час звітування.

4. При оформленні та видачі дозволів Республіки Польща у перевізників, які виїжджають порожніми з України і здійснюють перевезення вантажів у зворотному напрямку в напівпричепах-рефрижераторах, контролювати наявність у перевізників дійсних сертифікатів АТР на ці АТЗ, зі скануванням цих сертифікатів. Керуючись абзацом другим пункту 3.11 Порядку, Комісії через місяць після введення в дію цієї норми здійснити аналіз ефективності використання дозволів Республіки Польща на зазначені перевезення для прийняття подальших рішень.

5. Керуючись абзацом першим пункту 3.11 Порядку, установити, що з метою ефективного використання залишку дозволів Республіки Польща обмеження тимчасового характеру, встановленого відповідно до таблиці, яка додається до Протоколу засідання Комісії від 27.11.2019 № 31, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 02.12.2019 № 831, діятимуть до 01.03.2020.

6. Державній службі України з безпеки на транспорті здійснювати оформлення та видачу дозволів Австрії, Італії, Румунії, Туреччини (порожній), Угорщини (без оплати податку) та Фінляндії (в/з третіх країн) квоти 2020 року протягом першого кварталу з урахуванням обмежень по щомісячній кількості їх видачі в обсязі 2/12 від попередніх квот дозволів на 2020 рік по цих країнах, не пізніше дати, наступної за датою реєстрації наказу про затвердження цього Протоколу.

7. Державній службі України з безпеки на транспорті здійснювати оформлення та видачу дозволів на поїздку територією іноземних держав під час виконання перевезень вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні автомобільним перевізникам, які зробили їх попереднє замовлення (електронне бронювання) через Транспортний портал електронних послуг у рамках реалізації відповідного пілотного проєкту, не пізніше, як за 7 днів до дати отримання в ПВД Укртрансбезпеки.

8. Державній службі України з безпеки на транспорті забезпечити співвідношення кількості бланків дозволів, доступних для попереднього замовлення (електронного бронювання), до кількості бланків дозволів, за замовленням яких автомобільні перевізники звертаються одразу на ПВД – 60% / 40%.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома та використання в роботі надану інформацію.

Департамент транспортної політики

 

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis