Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 30 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
30.10.2020 Щодо закінчення дозволів Литви (в/з третіх країн) квоти 2020 року!...    
30.10.2020 Щодо закінчення дозволів Польщі квоти 2020 року!...    
29.10.2020 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2020 року!...    
29.10.2020  Іспанія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
29.10.2020  Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські переве...
    
29.10.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Попереджувальна акція протесту міжнародних автоперевізників
 

12 лютого у Києві відбулась попереджувальна акція протесту міжнародних автоперевізників України.

Непродумана політика в галузі, зокрема, з видачі дозволів на міжнародні автоперевезення лише у січні цього року сприяла скороченню більш ніж на 5 тисяч рейсів (у порівнянні з січнем минулого року), недоотриманню водіями понад 23 млн. грн. заробітної плати.

Держава недоотримала від транспортних компаній тільки за січень місяць: єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб, військового збору, податку на додану вартість та акцизного податку на пальне у сумі щонайменше 32 млн. грн.

12 лютого зранку біля Кабінету міністрів України вишикувались біля 30 тягачів, які своїми сиренами намагались привернути увагу державних чиновників до проблем міжнародних автоперевізників. Також під стінами Будинку уряду зібрались майже тисяча представників учасників Асоціації з вимогою зустрічі з прем’єр-міністром О.Гончаруком та прийняття невідкладних рішень стосовно врегулювання чисельних проблем у галузі.

Одночасно з цим на шести основних в’їздах до столиці зупинились колони, біля 700 багатотонних вантажівок, що готові були увійти до міста з тим, аби нагадати державним чиновникам – слугам народу, що саме платники податків забезпечують їх безбідне існування. Акцію протесту підтримали пасажирські перевізники, які занепокоєні новими підходами профільного міністерства до формування транспортної політики на автомобільному транспорті.

В результаті багатогодинного очікування представників Страйкового комітету міжнародних автомобільних перевізників України запросили до Будинку Уряду, де відбулась зустріч з представниками КМУ та Міністром інфраструктури України В. Криклієм.

Страйкові вимоги зареєстровані в КМУ і ми будемо наполягати на реальних заходах з їх вирішення.

У той же час у результаті переговорів досягнуті попередні домовленості:

1. Уряд забезпечить активні переговорні процеси і пошук важелів впливу з метою збільшення квоти дозволів по дефіцитних країнах, залучатиме до переговорів перевізників.

2. Унеможливити повторні зважування, визнавати результати зважування, які відповідно до нормативних актів мають бути оформлені відповідними довідками, дійсними протягом усього маршруту руху.

3. Уряд ініціюватиме перед Верховною Радою України встановлення відповідальності відправника вантажу за перевантаження транспортного засобу;

4. Врегулювати питання про видачу протягом однієї доби дозволу на рух з порту контейнерів з перевищенням встановленої ваги;

5. Опублікувати на сайті МІУ 18.02.2020 р. проект наказу № 757, в якому передбачити електронне бронювання, квотування та можливість врахування сплачених податків при розподілі дозволів та прийняття його з урахуванням пропозицій перевізників до 01.04.2020 р.

6. Прийняти активну участь в виконанні доручення Прем’єр- міністра до МОЗ, МІУ, МВС щодо перегляду термінів проведення періодичних медичних оглядів водіїв ТЗ з урахуванням європейського досвіду

7. До 01.04.2020 р. розробити критерії запровадження розподілу дозволів.

8. Досягнуті домовленості стосовно видачі дозволів мають бути прийнятті на Комісії з розподілу дозволів, яка повинна відбутися 13.02.2020 р. та затверджена наказом Міністра 14.02.2020 р. , а саме:

9. Скасування обмеження 1/12 по дефіцитних країнах з 18.02.2020 р.

10. Встановлення обмеження на видачу не більше 2 дозволів дефіцитних країн в місяць на один ТЗ ( Італії, Польщі, Угорщини, Туреччини (порожній), Фінляндії. в/з третіх країн, крім Австрії і Румунії, де на 1 поїздку потрібно 2 дозвола). При цьому оформлення другого дозволу здійснювати лише після використання та повернення попереднього.

11. Створення технічної можливості здійснення електронного замовлення дозволів у комплекті для виконання конкретного перевезення (з обранням маршруту) .

12. Зняти тимчасове обмеження на видачу дозволів на порожні ТЗ по Польщі.

13. Запровадити можливість здачі дозволів в територіальні органи ДСБТ.

14. Продовжувати електронне бронювання з подальшим його збільшенням: березень 70/30, квітень 80/20, з 01.06 – 100% бронювання.

15. Польські дозволи (універсальні та транзитні) з 18.02.2020 р. замовляються повністю тільки через бронювання.

16. Передбачити штрафні санкції при систематичній (потребує обговорення) відмові в бронюванні дозволів.

17. Скоротити термін на який бронюється дозвіл до 5-7 діб.

Ми будемо уважно аналізувати результати впровадження цих рішень та відстежувати їх вплив на ситуацію на ринку.

Шановні колеги, перевізники, водії, партнери!

Висловлюю подяку усім Вам за активну позицію і участь в попереджувальній акції протесту. Попри те, що у кожному регіоні є свої особливості, у кожного з Вас є власне бачення вирішення проблем, учора Ви продемонстрували єдність і згуртованість. Така позиція неодмінно приведе до вирішення проблемних питань!

У нас з Вами одна спільна мета – забезпечити конституційне право трудових колективів на гідні умови праці!

Леонід Костюченко, президент АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis