Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 18 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Інформація станом на 13.03.2020 щодо обмежень при перетинанні кордонів за напрямком Україна – країни Кавказу та Азії в зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19.
 

Повідомлення Посольства України в Ісламській Республіці Іран.

За даними посольства Вірменії в ІРІ, ірансько-вірменський кордон закрито для вантажних перевезень до 24 березня ц.р. Виключення діє для іранських вантажівок, які повертаються з Вірменії в Іран.

За даними посольства Азербайджану, пункти пропуску на ірансько-азербайджанському кордоні відновлено, водночас з обох боків кордону вишукувалися багатокілометрові колони вантажівок, які вимушені чекати по декілька діб, щоб дістатися митного контролю. Водії автовантажівок, які транзитом в’їзжають в Азербайджан з Ірану, проходять медичний контроль, після чого супроводжуються азербайджанською поліцією до пунктів виїзду з території Азербайджану. На транзитних маршрутах визначені спеціальні місця для зупинок. Якщо кінцевим пунктом вантажівки, що в’їзжає з Ірану, є Азербайджан, водій разом із авто поміщується на двотижневий карантин.

Після нетривалого припинення роботи портів Каспійського моря, за даними посольств Казахстану та Узбекистану в ІРІ, відновлено паромне сполучення між портами Баку (Азербайджан) та Актау (Казахстан). Казахстан після медичної перевірки водіїв та за умови, що автовантажівка не перебувала протягом останніх 14 діб в Ірані, Італії, Китаї та Кореї, дозволяє продовжити рух територією країни, у т.ч. для транзиту вантажу в інші держави Центральної Азії окрім Туркменістану.

За даними посольства Туркменістану в ІРІ, порт Туркменбаші та наземні пропускні пункти закрито по периметру всього кордону держави.

За даними посольства Афганістану в ІРІ, ірансько-афганський кордон відкрито для вантажних перевезень, але у разі руху з території Ірану транзитом через Афганістан до країн ЦА, автовантажівці буде відмовлено у перетині кордонів з Таджикистаном, Туркменістаном та Узбекистаном.

Повідомлення Посольства України в Азербайджанській Республіці.

З метою протидії поширенню короновірусної інфекції COVID-19 в Азербайджані 28.01.2020 р. була створена урядова комісія, яка 30.01.2020 р. затвердила План заходів з протидії поширенню епідемії. Зокрема, на всіх прикордонно-пропускних пунктах АР, у тому числі в аеропортах, представники азербайджанських профільних ЦОВВ проводять заходи з контролю та профілактики. Водії автотранспорту, екіпажі літаків, потягів, морських суден та їхні пасажири, які прибувають до Азербайджану, проходять ретельну перевірку. Починаючи з 22.02.2020 р. прикордонно-пропускні пункти, передусім, на кордоні з Іраном, працюють в режимі особливого контролю. Проводяться санітарно-дезінфекційні роботи, внаслідок чого швидкість процедури пропуску транспортних засобів суттєво уповільнилася.

Станом на 11.03.2020 в АР офіційно зареєстровано 11 випадків захворювання на корона вірус, які утримуються в лікарні із спеціальним режимом догляду за пацієнтами (за інформацією оперативного штабу при КМ АР, 10.03.2020 р. 3 осіб було виписано за фактом їх одужання). Загальна кількість осіб, що знаходиться на карантині з підозрою на захворювання коронавірусом становить близько 500 осіб. В основному це - громадяни АР, які протягом січня-березня 2020 р. перебували здебільшого у приватних справах на території Ірану. Уряд АР виділив з резервного фонду 10 млн. дол. США для боротьби з розповсюдженням корона вірусу в країні. Додаткові 5 млн. дол. США були надані Ірану в якості допомоги для боротьби з поширенням інфекції.

За інформацією, отриманою в робочому порядку від керівництва Департаменту транспортної політики Міністерства транспорту, зв’язку та високих технологій АР, профільні органи влади посилили заходи щодо запобігання розповсюдженню короновірусної інфекції COVID-19. Зокрема, у пунктах пропуску на кордоні АР формуються окремі колони вантажного автотранспорту у супроводі поліцейського ескорту. Іноземних водіїв забезпечують харчуванням з метою упередження відвідання ними громадських пунктів харчування на шляху слідування колони територією АР, а також з метою упередження виходу водіїв з кабін протягом усього транзитного переміщення територією АР. Станом на 11.03.2020 р. в Азербайджані відсутні обмеження на транзитні вантажні перевезення із сусідніми країнами, окрім Ірану.

Крім того, водіям, які, з урахуванням вищезазначених обставин, можуть позапланово затриматися в Азербайджані, слід мати на увазі, що згідно з чинними вимогами міграційного законодавства АР всі без винятку іноземці, які прибувають до Азербайджану на період понад 15 днів, повинні зареєструватися в органах міграції. Процедура реєстрації перебування іноземних громадян на території країни здійснюється Державною міграційною службою АР протягом однієї доби за поданням приймаючої сторони (агент, отримувач вантажу, адміністрація морського порту). Детальну інформацію щодо режиму перебування іноземних громадян на території АР можна отримати на сайті Державної міграційної служби АР (https://migration.gov.az).

При цьому, важливо врахувати, що водії, які, зокрема, поверталися транзитом з Ірану через територію АР, при повторному в’їзді в Азербайджан можуть бути госпіталізовані, якщо з моменту виїзду з Ірану пройшло менше 20 днів.

Повідомлення Посольства України в Республіці Узбекистан.

За останніми повідомленнями узбецьких ЗМІ, через закриття ірано-туркменського кордону, яке було запроваджено з метою запобігання поширення корона вірусу, на прикордонних контрольно-пропускних пунктах «Лютфабах» і «Сарахс» залишаються вже понад 20 днів десять водіїв з Узбекистану.

За їх інформацією, водії 23 лютого живуть в своїх вантажних машинах в антисанітарних умовах, гроші у них вже закінчилися, але вони не можуть залишити на кордоні свої транспортні засоби, завантажені продуктами харчування та будівельними матеріалами.

Представник посольства Узбекистану в Тегерані повідомив, що в даний час узбецькі дипломати ведуть переговори з відповідними органами влади Ірану і Туркменістану для повернення узбецьких водіїв на своїх транспортних засобах. Оскільки Туркменістан закрив кордон через поширення корона вірусу, узбецьким водіям було запропоновано залишити свої транспортні засоби на митних постах і повернутися в Узбекистан на літаку.

Наразі компетентні органи Узбекистану не вводять обмеження на північному кордоні (з Республікою Казахстан) для автомобільних та залізничних перевезень.

Представники Державного митного комітету РУз в телефонному режимі повідомили 12 березня п.р. про призупинення узбецькою стороною пропуску автомобільного транспорту в/з Аффганістан.

Повідомлення Посольства України в Республіці Вірменія.

Республіка Вірменія не вводила обмежень на перетин кордонів Вірменії міжнародними автоперевізниками з огляду на поширення короновірусної інфекції.

У прикордонних пунктах здійснюються відповіді санітарні перевірки водіїв автотранспорту.

Повідомлення Посольства України в Грузії.

Для іноземців, які прибувають в Грузію, встановлено такі обмеження :

- будь-якому іноземному громадянину, який перебував на території Ірану протягом останніх 14 днів, заборонено в'їзд до Грузії;

- будь-який іноземний громадянин, який перебував у Китаї, Південній Кореї, Італії, Японії протягом останніх 21 днів, повинен повідомити про цей факт, пройти процедуру перевірки, дочекатися результатів тестів, заздалегідь погодитись виконувати можливе рішення щодо поміщення у карантин чи самоізоляцію та повністю дотримуються рекомендацій лікарів;

- автомобільному транспорту будь-якої третьої країни забороняється в'їжджати з Ірану до Грузії чи до будь-якої третьої країни через територію Грузії;

- вантажівки, які переміщаються транзитом по території Грузії з країн з підвищеним ризиком, супроводжуються до відповідного пункту перетину кордону.

- водії транспортних засобів із зон, визначених ВООЗ зоною ризику, заміняються на іншу фізичну особу, яка не належить до групи ризику. Також заміні і поверненню в країну в'їзду підлягає тягач вантажівки. Під наглядом уповноваженого працівника митного органу здійснюється повна дезінфекція причепу транспортного засобу, а водій вантажного транспортного засобу (громадянин іноземної держави), який керував транспортним засобом під час перетину кордону, підлягає поверненню назад або, виходячи з клінічного стану, карантину чи розміщенню в медичному закладі.

Імпортерам рекомендовано використовувати залізничний транспорт.

Просимо при плануванні перевезень враховувати надану інформацію.

При надходженні інших повідомлень від Посольств інформація буде опублікована додатково.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis