Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.06.2024 Щодо оприлюднення даних з використання ЄКМТ....    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 21.06 по 26.06.2...    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький...    
14.06.2024 Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів Є...    
14.06.2024 Щодо доповнення переліку даних TIR-EPD інформацією для митних органів України про вартість тр...    
14.06.2024 Поромне сполучення Карасу-Констанца...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Додаткова інформація станом на 04.03.2020 щодо обмежень при перетинанні кордонів за напрямком Україна – країни Кавказу та Азії в зв’язку з поширенням коронавірусуCOVID-19.
 

За повідомленням Посольства України в Ісламській Республіці Іран Департамент міжнародного транспорту та транзиту Міністерства доріг та містобудування Ірану проінформував, що пункти пропуску з іранського боку для в’їзду в Іран на кордонах з Азербайджаном та Вірменією не мають обмежень для вантажних перевезень. Втім, вантажні автомобілі, які виїздять з Ірану, затримуються владою Азербайджану та Вірменії на двотижневий карантин.

За наявною інформацією, на цих кордонах з обох боків вишукувалися багатокілометрові колони вантажівок, які вимушені чекати по декілька діб, щоб дістатися митного контролю.

За даними посольства Азербайджану, рух іранських та іноземних вантажівок суттєво обмежений, має узгоджуватися попередньо в індивідуальному порядку, можливе повне тимчасове закриття кордону. За даними посольства Вірменії, кордон закрито для вантажних перевезень до 24 березня ц.р. Виключення діє для іранських вантажівок, які повертаються з Вірменії в Іран.

За повідомленням Посольства України в Азербайджанській Республіці компетентні органи Азербайджану, у зв’язку із розповсюдженням епідемії коронавірусу, на контрольно-пропускних пунктах здійснюють посилений контроль щодо осіб, які прибувають із країн ризику, а також вживаються різного роду обмежувальні заходи. Зокрема, рішенням Державної прикордонної служби Азербайджану з 29.02.2020 р. обмежене сухопутне сполучення на кордоні з Іраном. Проте, заборони на здійснення вантажних перевезень станом на 04.03.2020 р. немає.

Водночас, під час надання дозволів на перетин кордону, органи влади країни перебування, враховують інформацію щодо обмежувальних заходів країн призначення вантажу та транзитних країн. Принагідно повідомляємо, що, за інформацією митних органів Азербайджану, особи з числа водіїв, які протягом останніх 20 днів відвідували Іран, підлягають карантинному нагляду.

Таким чином, наразі Азербайджан надає дозвіл на транзитний проїзд українським водіям, які здійснюють вантажні перевезення. Але, у разі їх повторної спроби в’їзду в Азербайджан, вони підлягатимуть карантинному нагляду на двотижневий період.

За повідомленням Посольства України в Республіці Казахстан відповідно до відомчого наказу Республіки Казахстан у сфері торговельного мореплавства № 02-01-173 від 28.02.2020 р. «Про заходи профілактики коноравірусної інфекції» передбачено всім портам і причальної інфраструктури санітарно-епідеміологічний контроль, зокрема: заборонити вихід із суден членів екіпажів та інших осіб, які знаходяться на борту судна до схвалення санітарно-карантинним контролем: при підході до портів Казахстану повідомляти про стан з екіпажу та інших осіб. За останньою інформацією, з 05.03.2020 р. було повідомлено про припинення поромного перевезення автоперевізників між портами Алят та Актау.

Просимо при плануванні перевезень враховувати надану інформацію.

При надходженні інших повідомлень від Посольств інформація буде опублікована додатково.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis