Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    09.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 16 червня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
11.06.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Харків...    
11.06.2025 Словаччина. З 1 липня 2025 року зміни в системі розрахунку плати за проїзд...    
28.05.2025 АсМАП України пропонує передачу в оренду TIR-паркінгу в м. Бориспіль ...    
09.06.2025 Щодо надання фактів нестабільної роботи сайту (платформи) PUESC 3-4 червня 2025 року....    
09.06.2025 Транспортний безвіз з Норвегією продовжено до кінця 2025 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Представництвом відділу МДП в м.Чернівцях з 18.03.2020 р. видача книжок МДП здійснюватися не буде
 

Шановні перевізники !

Як Вам відомо Кабінет Міністрів України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції прийняв рішення щодо заборони з 18 березня по 3 квітня на усій території нашої держави регулярних та нерегулярних перевезеннь пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. Це стало причиною закриття автостанції «Вест Буковина» і як наслідок неможливістю здійснювати видачу книжок МДП, оскільки приміщення автостанції опечатано.

В період дії карантинних заходів, книжки МДП можна отримати за допомогою служби кур’єрської доставки в м.Києві, надіславши відповідну заявку до відділу МДП-Київ.

Перевізникам, котрі не мають штампів у відділі МДП-Київ, прохання надіслати штампи до вказаного відділу.

З більш детальною інформацією, щодо умов отримання книжок МДП за допомогою кур’єрської служби доставки, можна ознайомитись на сайті Асоціації.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis