Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 23 вересня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.09.2023 АсМАП України у рамках співпраці з Держмитслужбою забезпечила актуальний переклад Конвенції М...    
22.09.2023 Відповідь Держпродспоживслужби щодо державної реєстрації потужностей операторів ринку виробни...    
19.09.2023 Польща. Відрядження водіїв до Республіки Польща. Роз’яснення Міністерства Інфраструктури Респ...    
20.09.2023 Німеччина: Нові тарифи за проїзд будуть запроваджені з 01.12.2023...    
20.09.2023 Щодо необхідності отримання дозволів на експорт та імпорт товарів військового призначення та ...    
15.09.2023 Україна та Молдова продовжили «транспортний безвіз» до кінця 2025 року...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Фінляндія ввела надзвичайний стан і закриває кордон
 

Фінляндія почне обмежувати рух через кордони опівночі 19 березня. Ці обмеження залишаться в силі до середини квітня.

Відповідну заяву розміщено на сайті МВС Фінляндії.

Обмеження стосуються як зовнішніх, так і внутрішніх кордонів Фінляндії. Пункти перетину кордону будуть закриті і набуде чинності внутрішній прикордонний контроль.

Повністю закривається пересування через кордон автомобільним, морським і повітряним транспортом. Особи, що повертаються до Фінляндії з-за кордону, повинні залишатися в умовах карантину протягом 14 днів.

Громадяни Фінляндії і люди, які постійно проживають в Фінляндії, можуть повернутися. Іноземні туристи в Фінляндії можуть покинути країну.

Вантажні перевезення тривають на всіх кордонах. Необхідний приміський рух залишається і буде тривати на внутрішніх кордонах ЄС.

У Фінляндії введено режим надзвичайної ситуації, щонайменше, на місяць. Обмеження набрали чинності сьогодні опівночі.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis