Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
02.12.2021 тел.+38 067 242 50 29 (+ Viber, WhatsApp, Telegram) для інформування про критичні ситуації перед пунктами пропуску на кордоні України    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 5 грудня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
03.12.2021 Ірландія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
02.12.2021 Щодо змін до Положення про робочий час і час відпочину водіїв транспортних засобів (внутрішні...    
02.12.2021 УВАГА !НКЦ АсМАП України 06.12.2021 р. починається спеціальне навчання уповноважених з безпек...    
02.12.2021  Болгарія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
02.12.2021 Про підписання меморандумів з адвокатськими компаніями та запровадження консультаційних право...    
02.12.2021 Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Про рішення, прийняті постановою Ради Міністрів Республіки Білорусь від 25 березня 2020 р № 171 «Про заходи щодо запобігання завезення і розповсюдження інфекції, викликаної коронавірусів COVID-19»

27 березня 2020 року офіційно опубліковано постанову Ради Міністрів Республіки Білорусь від 25 березня 2020 р № 171 «Про заходи щодо запобігання завезення і розповсюдження інфекції, викликаної коронавірусів COVID-19», яка вступає в силу з 00 годин 00 хвилин 28 березня 2020 р.

Постановою встановлено, зокрема, що особи, які прибули в Республіку Білорусь з країн, в яких реєструються випадки інфекції COVID-19, протягом 14 календарних днів з дня прибуття до Республіки Білорусь:

- повинні знаходитися в самоізоляції в домашніх умовах;

- не підлягають подальшому пропуску через державний кордон

Республіки Білорусь (до закінчення терміну самоізоляції).

Ці вимоги не поширюються на водіїв транспортних засобів при виконанні міжнародних автомобільних перевезень вантажів.

Водії, які виконують транзитні автомобільні перевезення вантажів через територію Республіки Білорусь зобов'язані:

1. Проїжджати виключно республіканськими автомобільними дорогами, на яких можлива зупинка (стоянка) для відпочинку і харчування водіїв, заправки транспортних засобів.

Звертаємо увагу, що дана вимога не поширюється на міжнародні перевезення вантажів, що виконуються за межі Республіки Білорусь і через її меж (тобто Пунктом відправлення або призначення яких є Республіка Білорусь).

2. Залишити територію Республіки Білорусь за найкоротшим маршрутом не пізніше дня, наступного за днем в'їзду на її територію.

Звертаємо увагу, що дана вимога не поширюється на випадки, коли неможливість дотримання зазначеного терміну обумовлена аварією (поломкою) транспортного засобу, а також розвантаженням, перевантаженням (перевалкою) вантажу, заміною транспортного засобу, якщо це передбачено умовами договору автомобільного перевезення і зазначено в транспортних документах.

У випадку необхідності здійснення операцій, зазначених вище, допускається відхилення від республіканської автомобільної дороги, зазначеної в переліку доріг і спеціалізованих місць.

Зазначені операції повинні бути здійснені в мінімальні терміни. Державному митному комітету доручено забезпечити встановлення терміну митного транзиту до кінцевого пункту призначення з урахуванням вимог частини першої підпункту 1.3 пункту 1 постанови.

3. У період зупинки (стоянки) водії, що виконують транзитні перевезення, не повинні залишати територію пунктів зупинки (стоянки) для відпочинку і харчування водіїв, заправки транспортних засобів згідно з переліком доріг і спеціалізованих місць.

Зазначені в підпунктах 1.2 та 1.3 пункту 1 постанови вимоги поширюються на всіх водіїв, що виконують транзитні автомобільні перевезення, в тому числі і резидентів Республіки Білорусь.

Недотримання цих вимог тягне за собою відповідальність, передбачену ст. 23.4 КоАП Республіки Білорусь в розмірі від двох до п'ятдесяти базових величин (від 54 до 1350 білоруських рублів) або адміністративний арешт, з чим ознайомлюють водія під розпис у вимозі за встановленою формою згідно з додатком 2 до постанови.

Вручення водіям, які виконують транзитні автомобільні перевезення вантажів, даної вимоги забезпечують Державний митний комітет Республіки Білорусь в пунктах пропуску на білоруській ділянці зовнішнього кордону ЄАЕС, Транспортна інспекція Міністерства транспорту і комунікацій на прикордонній території білорусько-російської ділянки Державного кордону Республіки Білорусь. Дані вимоги оформляються у двох примірниках, один з яких вручається водієві або прикріплюється до транспортного документа, другий залишається в справах митного органу або Транспортної інспекції Міністерства транспорту і комунікацій.

Контроль за виконанням постанови покладено на Міністерство охорони здоров'я, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство транспорту та комунікацій, Міністерство закордонних справ, Державний прикордонний комітет, Державний митний комітет, Білоруський державний концерн по нафті і хімії, облвиконкоми відповідно до компетенції концерн «Белнефтехим» і облвиконкоми відповідно до їх компетенції.

Джерело інформації: БАМАП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis