Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 1 жовтня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
26.09.2023 Туреччина.
Нові правила, які пов’язані з виїздом через пункт пропуску Сарп починаючи ...
    
25.09.2023 Щодо використання пунктів пропуску Туреччини  при транзитних перевезеннях....    
22.09.2023 АсМАП України у рамках співпраці з Держмитслужбою забезпечила актуальний переклад Конвенції М...    
22.09.2023 Відповідь Держпродспоживслужби щодо державної реєстрації потужностей операторів ринку виробни...    
19.09.2023 Польща. Відрядження водіїв до Республіки Польща. Роз’яснення Міністерства Інфраструктури Респ...    
20.09.2023 Німеччина: Нові тарифи за проїзд будуть запроваджені з 01.12.2023...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Словенія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Загальні обмеження

Вантажні транспортні засоби, кінцевим пунктом призначення яких є Словенія, і вантажні транспортні засоби, що перевозять поштові відправлення, медичне обладнання, фармацевтичні продукти або гуманітарну допомогу, можуть в'їжджати в країну. На національному рівні перевезення товарів дозволено для поштових відправлень, предметів медичного призначення та гуманітарної допомоги.

Конвой

14 березня влада Словенії та сусідніх країн домовилися створити колони пасажирських і вантажних транспортних засобів для вирішення проблеми довгих черг транспортних засобів, заблокованих на кордонах. Були укладені угоди з владою Хорватії, Сербії, Болгарії, Румунії, Туреччини та України (інформація доступна за посиланням https://www.gov.si/novice/2020-03-14-krenil-prvi-humanitarni-konvoj-potnikov-in-tovornih-vozil-preko-slovenije/ )

З 14 березня було організовано 71 вантажне супровід (Італія-Хорватія та Італія-Угорщина). Кожен конвой повинен отримати дозвіл до початку свого руху.

Кордон з Італією

На кордоні Словенія - Італія відкриті для руху тільки такі чотири пункти перетину кордону: Vrtojba, Fernetiči, Škofije і Krvavi Potok. Ці пункти перетину кордону відкриті 24 години на добу, за винятком Krvavi Potok, який відкритий з 05.00 до 23.00. Всі інші прикордонні пункти закриті. В'їзд до Республіки Словенія з Італійської Республіки дозволений для громадян Республіки Словенія, осіб, які не є громадянами Словенії або не мають зареєстрованого постійного або тимчасового проживання в Республіці Словенія, якщо вони представлять докази словенською, англійською або італійською мовами, не старше трьох днів, з негативним тестом на SARS-CoV-2 (COVID-19). Якщо у людини немає таких доказів, йому / їй дозволяється в'їжджати до Республіки Словенія тільки в тому випадку, якщо температура його тіла нижче 37,5 C, і якщо у нього/неї немає явних ознак інфекції верхніх дихальних шляхів (кашель, чхання, задишка).

Кордон з Австрією

На кордоні Словенія - Австрія відкриті тільки такі пункти перетину кордону: Gornja Radgona (відкритий в будь-який час), Kuzma (відкритий в будь-який час), Holmec (відкритий з 05.00 до 21.00), Karavanke (відкритий в будь-який час)), Jurij (відкритий з 06.00 до 21.00), Vič (відкритий з 05.00 до 23.00), Ljubelj (відкритий в будь-який час), Trate (відкритий постійно), Radlje (відкритий постійно), Gederovci (відкритий в будь-який час), Šentilj (автомагістраль, відкрита в будь-який час), Šentilj (шосе, відкрито з 06.00 до 21.00) і Korensko (відкритий з 05.00 до 23.00). В'їзд з Австрії дозволений громадянам Словенії, тимчасовим або постійним жителям Словенії та іноземцям, якщо вони представлять докази, не старше трьох днів, про те, що вони дали негативний результат на SARS-CoV-2 (COVID-19), або іноземцям з температурою тіла нижче 37,5 ° С, без явних ознак інфекції верхніх дихальних шляхів.

Постанова не поширюється на тих, хто володіє землею по обидва боки державного кордону, хто виконує сільськогосподарські роботи, трудових мігрантів з-за кордону, вантажних перевезень, пасажирів машин невідкладної / швидкої допомоги, а також транзитних поїздок, здійснюваних в організованих гуманітарних автоколонах.

Кордон з Хорватією

На кордоні Словенія - Хорватія відкриті наступні пункти перетину кордону для транзиту транспортних засобів з Італії: Gruškovje, Obrezje і Starod. Водії повинні мати на увазі, що для конвоїв з Італії використовується поки тільки Obrezje.

Кордон з Угорщиною

На кордоні Словенія - Угорщина в'їзд в Угорщину можливий в трьох пунктах перетину кордону: Dolga vas, Pince і Pince R1/232. Останній відкритий тільки для словенських і угорських громадян. Всі транспортні засоби, які в'їжджають в Угорщину, підлягають контролю, і, хоча немає ніяких особливих обмежень або процедур контролю для транспортних засобів, що в'їжджають в Словенію, водії повинні уникати контактів з іншими людьми і мати при собі захисне спорядження.

Послаблення

З 27 березня автомобільні вантажні перевезення дозволені у вихідні дні.

Продовження терміну дії контрольних документів

Термін дії водійських прав, сертифікатів CPC і кваліфікаційних сертифікатів водіїв ADR, термін дії яких закінчується 16 квітня 2020 року, було продовжений до 16 липня 2020 року. У поліцію Словенії та Інспекцію інфраструктури і фінансового управління були спрямовані інструкції брати до уваги виняткові обставини, пов'язані з дійсністю різних документів в транспортному секторі, також і для іноземних користувачів

Словенія підписала багатосторонні угоди ДОПНВ:

- M324, що стосується сертифікатів про навчання водіїв і сертифікатів консультантів з безпеки; і

- M325, що стосується періодичних або проміжних перевірок цистерн, і свідоцтво про допущення транспортних засобів (більше інформації:https://www.unece.org/trans/danger/multi/multi.html ).

Всебічний огляд заходів, прийнятих урядом Словенії, можна скачати за посиланням https://www.iru.org/apps/cms-filesystem-action?file=/flashinfo/ukrepi_word_27_3_2020.pdf

 

Джерело інформації: IRU за інформацією GIZ Intertransport і Уряду Словенії

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis