Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 23 вересня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.09.2023 АсМАП України у рамках співпраці з Держмитслужбою забезпечила актуальний переклад Конвенції М...    
22.09.2023 Відповідь Держпродспоживслужби щодо державної реєстрації потужностей операторів ринку виробни...    
19.09.2023 Польща. Відрядження водіїв до Республіки Польща. Роз’яснення Міністерства Інфраструктури Респ...    
20.09.2023 Німеччина: Нові тарифи за проїзд будуть запроваджені з 01.12.2023...    
20.09.2023 Щодо необхідності отримання дозволів на експорт та імпорт товарів військового призначення та ...    
15.09.2023 Україна та Молдова продовжили «транспортний безвіз» до кінця 2025 року...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Болгарія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Відповідно до нового порядку, з 00.00 20 березня 2020 року до 17 квітня 2020 року, тимчасово заборонений в'їзд на територію Республіки Болгарії всіх громадян третіх країн (не входять в ЄС) через всі прикордонні пункти пропуску все видами транспорту. Транспортний персонал, який займається перевезенням вантажів, виключається зі сфери дії даного указу.

Заборона на в'їзд громадян ЄС з країн із зареєстрованими випадками COVID-19 і раніше оголошені відповідні заходи для водіїв, які прибувають з цих країн, залишаються в силі.

Для водіїв вантажних транспортних засобів було встановлено спеціальний режим:

- не болгарські водії - громадяни вище перелічених країн або такі, що приїжджають з них - можуть завантажувати і вивантажувати товари, але потім повинні негайно покинути територію Болгарії. Тривалість їх переміщення по території країни не повинна перевищувати 24 години;

- все вантажівки, проїжджаючі транзитом через країну, незалежно від їх національності, супроводжуються поліцією. Крім того, всі іноземні вантажівки, що в'їжджають в Болгарію, супроводжуються поліцією в пункт розвантаження.

Крім того, згідно з додатковою розпорядженням Міністерства охорони здоров'я в'їзд і транзит вантажних автомобілів, зареєстрованих та які прибувають з Ісламської Республіки Іран, тимчасово заборонений. З 30.03.2020 і до подальшого повідомлення пункт перетину кордону між Болгарією і Грецією Zlatograd-Thermes був закритий через поширення COVID-19, і у відповідному прикордонному регіоні Греції були оголошені карантинні заходи.

Спеціальні контрольно-пропускні пункти були встановлені на всіх в'їздах і виїздах міста Bansko і всіх регіональних центрів: Blagoevgrad, Burgas, Varna, Veliko Tarnovo, Vidin, Vratsa, Gabrovo, Dobrich, Kardzhali, Kyustendil, Lovech, Montana, Pazardzhik, Pernik, Pleven, Plovdiv, Razgrad, Ruse, Silistra, Sliven, Smolyan, Sofia, Stara Zagora, Targovishte, Haskovo, Shumen і Yambol.

Люди можуть в'їжджати і виїжджати з цих міст тільки для роботи, з метою медичного обслуговування, догляду за своїми родичами, необхідності отримання основних продуктів і ліків. Водіям вантажівок дозволено проходити через цей контрольно-пропускний пункт, але можливі затримки.

Джерело інформації: IRU за інформацією AEBTRI

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis