Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 5 жовтня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
04.10.2023 Болгарія. Блокування автомобільного транспорту через страйк....    
03.10.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Чернігів....    
02.10.2023 09.10.2023 р. починається спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних ...    
02.10.2023 Щодо  подання Анкет для участі у конкурсі ЄКМТ...    
26.09.2023 Туреччина.
Нові правила, які пов’язані з виїздом через пункт пропуску Сарп починаючи ...
    
25.09.2023 Щодо використання пунктів пропуску Туреччини  при транзитних перевезеннях....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Болгарія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Обмеження

У новому Наказі, опублікованому 6 квітня, Міністр охорони здоров'я підтвердив тимчасову заборону на в'їзд для всіх громадян третіх країн (не входять в ЄС) через всі пункти перетину кордону усіма видами транспорту. Заборона на в'їзд поширюється на всіх осіб, що прибувають з наступних країн, незалежно від їх громадянства: Італії, Іспанії, Франції, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Швейцарії, Австрії, Бельгії, Ліхтенштейну і Люксембургу.

Наступні категорії виключені з вищевказаних заборон:

а) болгарські громадяни, члени сімей болгарських громадян, особи з постійним і довгостроковим статусом проживання на території Республіки Болгарія та члени їх сімей;

b) медичні працівники, вчені-медики та соціальні працівники, якщо мета їхньої поїздки пов'язана з їх професійною діяльністю;

c) персонал, зайнятий на транспорті, що виконує перевезення вантажів, екіпажі повітряних суден, які займаються комерційними авіаперевезеннями, і інший персонал, зайнятий на транспорті, в залежності від обставин;

d) іноземні посадові особи (глави держав, урядів і т. д.) і члени їхніх делегацій, а також дипломати, посадовці міжнародних організацій, військовослужбовці та гуманітарні працівники, які виконують свої посадові обов'язки;

е) особи, які подорожують з гуманітарних причин;

f) громадяни держав-членів Європейського союзу і держав Шенгенської зони (включаючи Сан-Марино, Андорри, Монако і Ватикан) і громадянам третіх країн, що безпосередньо бере участь в будівництві, обслуговуванні, експлуатації та забезпеченні безпеки стратегічної і критичної інфраструктури Республіки Болгарія; а також

g) прикордонники і сезонні сільськогосподарські робітники.

Транзит через територію Республіки Болгарія дозволений:

а) громадянам держав-членів Європейського Союзу і країн Шенгенської зони (включаючи Сан-Марино, Андорри, Монако і Ватикан) і членам їх сімей для повернення в країну їх постійного проживання;

b) громадянам третіх країн, які мають довгостроковий вид на проживання в іншій державі-члені Європейського Союзу або в шенгенській країні (включаючи Сан-Марино, Андорри, Монако і Ватикан) і членам їх сімей, щоб повернутися в їхню країну проживання;

в) громадянам Сербії, Республіки Північна Македонія, Чорногорії і Туреччини з метою повернення в їхню країну;

d) персонал, зайнятий на транспорті, що виконує перевезення вантажів, екіпажі повітряних суден, які займаються комерційними авіаперевезеннями, і інший персонал, зайнятий на транспорті, в залежності від обставин, до якого застосовуються спеціальні правила.

На болгарських водіїв вантажних автомобілів, які прибувають з країни із зареєстрованими випадками коронавируса, поширюється 14-денний період карантину. Протягом періоду карантину їм дозволяється транзит через Болгарію з метою здійснення або завершення міжнародних перевезень, щоб:

І. виконати транзитне перевезення через територію Республіки Болгарія;

ІІ. перебувати в кабіні вантажного автомобіля;

ІІІ. вести вантажний автомобіль;

ІV. здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи; і

V. покинути територію Республіки Болгарії до закінчення періоду карантину.

Для неболгарських водіїв - громадян вищевказаних країн, які приїжджають з них, або які перетнули транзитом територію такої країни, був введений наступний режим: i. водії вантажних автомобілів, що перевозять товари, призначені для болгарського ринку, повинні в'їхати на територію Республіки Болгарії, розвантажити перевезені товари і / або завантажити товари і негайно покинути територію Республіки Болгарії; і ii. водії вантажних автомобілів, що перевозять товари, призначені для інших країн, можуть проїжджати через Республіку Болгарія за маршрутом, визначеним Агентством дорожньої інфраструктури.

Національне управління по зборах за проїзд по автомагістралях видає інструкцію водіям, що проїжджають через територію Республіки Болгарія, в якій зазначаються:

дата і час, коли вони повинні покинути територію Республіки Болгарія; а також пункт перетину кордону, через який вони повинні покинути територію Болгарії.

Встановлений термін виїзду з території Республіки Болгарія не може перевищувати 24 години з моменту видачі інструкції.

У випадках, коли водії вантажних транспортних засобів, яким дозволений транзит через Болгарію, не можуть покинути Болгарію через заборону, прийнятого сусідньою державою, має бути визначено місце, де вантажний автомобіль і водій повинні залишатися до тих пір, поки заборона не буде скасований, після чого цей водій повинен покинути країну.

30 березня 2020 року і до подальшого повідомлення пункт перетину кордону між Болгарією і Грецією «Златоград-Термес» був закритий через поширення коронавируса, і в відповідному прикордонному регіоні на кордоні з Грецією був оголошений карантин. Спеціальні контрольно-пропускні пункти були встановлені на всіх в'їздах і виїздах в місто Банско і всіх обласних центрів: Blagoevgrad, Burgas, Varna, Veliko Tarnovo, Vidin, Vratsa, Gabrovo, Dobrich, Kardzhali, Kyustendil, Lovech, Montana, Pazardzhik, Pernik, Pleven , Plovdiv, Razgrad, Ruse, Silistra, Sliven, Smolyan, Sofia, Stara Zagora, Targovishte, Haskovo, Shumen, Yambol.

Люди можуть в'їжджати в ці міста і залишати їх тільки для того, щоб працювати, за медичними показаннями, доглядати за своїми родичами і купувати необхідні основні продукти і ліки.

Водіям вантажних автомобілів дозволено проїжджати через ці контрольні пункти, але можливі затримки.

13 березня 2020 року влада Болгарії запровадила надзвичайний стан в країні. В даний час надзвичайний стан продовжено до 13 травня.

Джерело інформації: IRU за інформацією AEBTRI

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis