Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
02.12.2021 тел.+38 067 242 50 29 (+ Viber, WhatsApp, Telegram) для інформування про критичні ситуації перед пунктами пропуску на кордоні України    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 5 грудня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
03.12.2021 Ірландія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
02.12.2021 Щодо змін до Положення про робочий час і час відпочину водіїв транспортних засобів (внутрішні...    
02.12.2021 УВАГА !НКЦ АсМАП України 06.12.2021 р. починається спеціальне навчання уповноважених з безпек...    
02.12.2021  Болгарія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
02.12.2021 Про підписання меморандумів з адвокатськими компаніями та запровадження консультаційних право...    
02.12.2021 Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Зміни до постанови Ради Міністрів Республіки Білорусь від 25 березня 2020 р № 171 «Про заходи щодо запобігання завезення і розповсюдження інфекції, викликаної коронавірусів COVID-19»

Постановою Ради Міністрів від 8 квітня 2020 № 208 «Про введення обмежувального заходу» (далі - постанова № 208), опублікованому на Національному Інтернет-порталі 9 квітня 2020 року і набирає чинності з 10 квітня 2020 р прийнято ряд рішень , спрямованих на запобігання поширенню інфекції, викликаної коронавірусів COVID-19.

Постановою № 208 на території Республіки Білорусь ведено обмежувальне захід - самоізоляція і визначені коло осіб, які підлягають самоізоляції і правила її проведення.

Згідно з додатком 2 до постанови № 208 внесені суттєві зміни до постанови Ради Міністрів Республіки Білорусь від 25 березня 2020 р № 171 «Про заходи щодо запобігання завезення і розповсюдження інфекції, викликаної коронавірусів COVID-19», що стосуються діяльності міжнародного автомобільного транспорту, в тому числі:

1. Підпунктом 1.2. постанови № 171 встановлено, що водії, які виконують транзитні автомобільні перевезення вантажів через територію Республіки Білорусь, зобов'язані проїжджати тільки по республіканським автомобільним дорогам, на яких можлива зупинка (стоянка) для відпочинку і харчування водіїв, заправки транспортних засобів, за переліком згідно з додатком до постанови.

З моменту вступу в силу постанови № 208, дане зобов'язання не поширюється на наступних по території Республіки Білорусь без зупинки (стоянки) водіїв, які виконують транзитні перевезення вантажів, що знаходяться під супроводом (митним супроводом, обов'язковим супроводом) Департаменту охорони Міністерства внутрішніх справ.

2. Підпунктом 1.3. постанови № 171 визначено, що водії, які виконують транзитні перевезення, зобов'язані покинути територію Республіки Білорусь за найкоротшим маршрутом не пізніше дня, наступного за днем в'їзду на її територію, за винятком випадків, коли неможливість дотримання зазначеного терміну обумовлена аварією (поломкою) транспортного засобу, а також розвантаженням, перевантаженням (перевалкою) вантажу, заміною транспортного засобу, якщо це передбачено умовами договору автомобільного перевезення і зазначено в транспортних документах. Випадки, на які не поширюється зобов'язання щодо дотримання терміну виїзду з території Республіки Білорусь при виконанні транзитного перевезення, доповнені необхідністю отримання по маршруту слідування спеціального дозволу на проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів по території іноземної держави.

3. Частиною четвертою підпункту ухвали № 171 встановлено, що в період зупинки (стоянки) водії, що виконують транзитні перевезення, не повинні залишати територію пунктів зупинки (стоянки) для відпочинку і харчування водіїв, заправки транспортних засобів згідно з переліком доріг і спеціалізованих місць. З урахуванням внесених змін постановою № 208, дана вимога не поширюється на водіїв транспортних засобів, заміна яких сталася при виконанні транзитного перевезення.

4. Постановою № 208 введено вимогу дотримання встановлених законодавством вимог знаходження в самоізоляції для водіїв транспортних засобів після завершення міжнародного автомобільного перевезення вантажів на території Республіки Білорусь, а також водіїв, заміна яких сталася при виконанні транзитного перевезення, з країн, на території яких реєструються випадки інфекції COVID-19, до початку наступного перевезення (рейсу) або протягом 14 календарних днів.

5. Постановою № 208 введено вимогу про те, що водії транспортних засобів при виконанні міжнародних автомобільних перевезень по території Республіки Білорусь повинні мати засоби індивідуального захисту (медичні маски, рукавички) і використовувати їх при виході з транспортного засобу.

6. Перелік республіканських автомобільних доріг, якими мають проїжджати транспортні засоби, які виконують транзитні перевезення, і на яких можлива зупинка (стоянка) для відпочинку і харчування водіїв, заправки транспортних засобів доповнено такими позиціями:

М-1 / Е30 Брест (Козловичі) - Мінськ - кордон Російської Федерації (Редьки), км 514 (ліво, право) АЗС «Белоруснефть»;

М-3 Мінськ - Вітебськ, км 102;

М-3 Мінськ - Вітебськ, км 156 АЗС ІООО «ЛУКОЙЛ Білорусія»;

М-3 Мінськ - Вітебськ, км 237 АЗС «Белоруснефть»;

М-8 / Е-95 кордон Російської Федерації (Езерище) - Вітебськ - Гомель - кордон України (Нова Гута), км 7.

Джерело інформації: БАМАП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis