Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо режиму роботи польських фітосанітарної і ветеринарної служб в пункті пропуску Дорогуськ.
 

Шановні учасники Асоціації.

Як вам відомо, серед причин затримки митного оформлення транспортних засобів в пункті пропуску Дорогуськ є нераціональна організація режиму роботи польських фітосанітарної та ветеринарної служб, які працюють тільки в денний час, а в суботу та неділю – вихідні, в результаті чого в пункті пропуску в очікуванні контролю утворюються черги вантажних транспортних засобів.

З цього приводу ми звернулися до польської асоціації міжнародних автоперевізників «ZMPD» з проханням ініціювати перед компетентними органами організацію цілодобового функціонування зазначених служб, аналогічно режиму роботи фахівців української частини пункту пропуску Ягодин.

За результатами звернення ZMPD інформує, що в своїй відповіді компетентні органи Польщі зазначили, що кожен інспектор з якості сільськогосподарської продукції проводить до 8 перевірок протягом робочого дня та останнім часом кількість проведеного контролю суттєво зменшується. Крім того, контроль може бути проведений не обов’язково на переході, а може бути здійснений всередині країни, в місці зазначеному митним органом. У відповіді окремо зазначено, що контроль документів на товари рослинного походження, які ввозяться з третіх країн, а також упаковок з деревини, може бути проведений керівником митно-податкового органу. Отже, немає необхідності в очікуванні інспектора для проведення контролю, оскільки достатньо контролю посадовими особами митно-податкового органу.

Враховуючи викладене та з огляду на ситуацію на даний час, польські компетентні органи не бачать підстав для переведення зазначених контролюючих служб на цілодобовий режим роботи.

Просимо враховувати наведену інформацію при плануванні перевезень.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis