Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 18 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Туреччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Генеральне Консульство Туреччини в Одесі поінформувало Асоціацію про нові правила перевезень в цій країні.

До уваги представників транспортної галузі України!

Раніше ми вже повідомляли, про нові принципи здійснення міжнародних перевезень, визначених турецькими органами влади з метою мінімізації наслідків Covid-19 та безперебійного здійснення торгівлі. Згідно з нововведенням, іноземні водії, які здійснюють двосторонні перевезення можуть в’їжджати в Туреччину без дотримання 14-ти денного карантину за умови виїзду з нашої країни протягом 72 годин. Попередні заходи щодо транзиту залишаються чинними. Деталі з цього питання представлені нижче.

A) Транспортні засоби та водії, що переміщуватимуться територією Туреччини у митному режимі транзиту

1. Представники медичних підрозділів перевірятимуть стан здоров’я водіїв і, у разі виявлення симптомів Covid-19, даній особі/особам в’їзд буде не дозволений.

2. В’їжджаючи, транспортні засоби будуть обов’язково дезінфікуватися.

3. Водії на території Туреччини під час зупинки та у всіх місцях, де вони можуть контактувати з іншими людьми, мають одягати медичні маски, а в транспортному засобі мати достатню кількість дезінфікуючих засобів, а також запас продуктів харчування на тривалий час

4. Маршрути та місця зупинок транспортних засобів, що переміщуються у митному режимі транзиту, визначатимуться митними органами та, відстежуючи через «систему відстеження транспортних засобів», буде забезпечено виїзд транзитних транспортних засобів із найвіддаленішого прикордонного пункту пропуску протягом 36 годин, а з інших прикордонних пропускних пунктів протягом 24 годин. (Дані строки можуть бути продовжені до 48 годин відповідною митною адміністрацією, беручи до уваги такі обставини, як ситуація на дорогах, погодні умови, завантаженість митних пропускних пунктів на виїзді тощо).

5. Відповідні місцеві органи влади забезпечуватимуть необхідні заходи охорони здоров’я та безпеки на місцях зупинок, визначених митними органами.

6. Відповідальні підрозділи Міністерства внутрішніх справ Туреччини при в’їзді на митно-пропускних пунктах будуть отримувати від водіїв, що здійснюють транзитний проїзд територією Туреччини, лист-зобов’язання, стосовно того що, дані водії зобов’язуються не робити безпідставних перерв та зупинок під час свого маршруту, за винятком невідкладних випадків, а водія буде проінформовано про його зобов’язання та накладання штрафу відповідно до Закону Туреччини про охорону громадського здоров’я у разі не виконання даних зобов’язань.

7. Перш ніж надати дозвіл на в’їзд необхідно буде переконатися, що транспортні засоби, здійснивши транзитний проїзд територією Туреччини, будуть прийняті країною на виїзді, а у разі, якщо транспортний засіб здійснив виїзд за межі Туреччини, проте не був прийнятий країною в’їзду, в’їзд таких транспортних засобів схвалено не буде.

B) Водії, які в’їжджатимуть до Туреччини

1. Якщо в рамках боротьби з коронавірусом під час оцінки епідеміологічного стану та медичного огляду водія представники медичних підрозділів:

a. виявлять симптоми захворювання:

I представники медичного підрозділу, сповістивши уповноважені органи, забезпечать турецьким водіям перебування на карантині/лікуванні у спеціально визначених місцях. З метою забезпечення контролю за ситуацією паспортні дані та місце проживання такого водія також буде повідомлено до Управління здоров’я за місцем його знаходження.

II В’їзд іноземним водіям буде не дозволено.

b. якщо не виявлять симптомів захворювання:

Турецьким водіям буде дозволено в’їзд в країну за умови дотримання вдома 14-ти денного карантину, проте у разі необхідності здійснення міжнародних перевезень, таким водіям дозволяється виїзд за кордон до закінчення карантинного строку. Водії, які не матимуть необхідності здійснювати міжнародні торговельні перевезення мають відбути вдома 14-ти денний карантин. З метою забезпечення контролю за ситуацією паспортні дані та місце проживання такого водія також буде повідомлено до Управління здоров’я за місцем його знаходження.

II Іноземним водіям буде дозволено в’їзд до Туреччини, без дотримання 14-ти денного карантину, за умови їх зобов’язання виїхати з нашої країни протягом 72 годин. Крім того, іноземні водії мають зобов’язатися звернутися до першого найближчого медичного пункту, у разі якщо протягом 72 годин, визначених митним органом, вони відчують симптоми хвороби (підвищення температури, кашель, утруднене дихання, тощо).

III Вповноважений митний орган може подовжити 72 годинний термін на 24 години, зважаючи на ситуацію на дорозі, погодні умови та завантаженість митних пропускних пунктів.

IV Представники структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ Туреччини зобов’яжуть іноземних водіїв одягати медичні маски на території Туреччини під час зупинки та у всіх місцях, де вони можуть контактувати з іншими людьми, мати достатню кількість дезінфікуючих засобів в транспортному засобі, мати запас продуктів харчування на тривалий час та, у разі необхідності, визначать місця стоянки або призначать супровід.

2. В’їжджаючи, транспортні засоби будуть обов’язково дезінфікуватися.

3. У визначених місцях зупинок, відповідні місцеві органи влади забезпечуватимуть для турецьких та іноземних водіїв необхідні заходи охорони здоров’я та безпеки.

Відповідальні підрозділи Міністерства внутрішніх справ Туреччини при в’їзді на митно пропускних пунктах будуть отримувати від водіїв, що здійснюють транзитний проїзд територією Туреччини, лист-зобов’язання, стосовно того що, дані водії зобов’язуються не робити безпідставних перерв та зупинок під час свого маршруту, за винятком невідкладних випадків, а водія буде проінформовано про його зобов’язання та накладання штрафу відповідно до Закону Туреччини про охорону громадського здоров’я у разі не виконання даних зобов’язань.

4. Першочерговість в’їзду надаватиметься водіям/транспортним засобам, які здійснюють перевезення ліків, товарів медичного призначення та продуктів харчування, які є терміново необхідними для Туреччини.

C) Водії, які виїжджатимуть з Туреччини:

1. При виїзді іноземних водіїв перевірятиметься, чи дотримуються вони правил, і у разі, якщо буде встановлено, що правил не дотримано, відповідними підрозділами Міністерства внутрішніх справ Туреччини на них буде накладено штраф, а зворотній в’їзд на батьківщину буде заблоковано.

2. Якщо буде встановлено, що водії, які є громадянами Туреччини, після здійснення в'їзду до Туреччини не відбули обов'язковий 14-ти денний карантин за місцем проживання, даним водіям не буде дозволено виїжджати за межі Туреччини.

3. Від водіїв, які є громадянами Туреччини, вимагатимуть мати при собі маски, дезінфікуючі засоби та достатній на тривалий час запас продуктів харчування, а також їх попереджатимуть про необхідність спілкуватися, підтримуючи соціальну дистанцію, не контактуючи ні з ким у країнах призначення й вздовж маршруту, та відвантаживши вантаж, не витрачаючи часу негайно повертатись назад.

D) Правила, що застосовуються під час здійснення перевезень типу Ro-Ro

1. Під час Ro-Ro перевезень здійснюватиметься транспортування лише причепів/ контейнерів. Перевезення пасажирів та цілих транспортних засобів заборонено. У випадку, якщо з поважних причин, які попередньо були схвалені Адміністрацією порту, водія візмуть на судно, водії будуть проінформовані Адміністраціями порту, про те, що всі перераховані тут правила також будуть застосовуватися до них під час в'їзду та виїзду з країни..

2. Адміністрацією порту буде повідомлено капітану судна та іншим зацікавленим особам про забезпечення водіям, яким дозволено посадку на судно, обов’язкової соціальної ізоляції з екіпажом та пасажирами, якщо такі є.

3. Перш ніж передати водіям транспортні засоби (TIR), які прибули до Туреччини рейсами типу Ro-Ro, транспортні засоби, особливо кабіна водія, будуть продезінфіковані.

Генеральне Консульство Туреччини в Одесі

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis