Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
02.12.2021 тел.+38 067 242 50 29 (+ Viber, WhatsApp, Telegram) для інформування про критичні ситуації перед пунктами пропуску на кордоні України    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 5 грудня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
03.12.2021 Ірландія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
02.12.2021 Щодо змін до Положення про робочий час і час відпочину водіїв транспортних засобів (внутрішні...    
02.12.2021 УВАГА !НКЦ АсМАП України 06.12.2021 р. починається спеціальне навчання уповноважених з безпек...    
02.12.2021  Болгарія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
02.12.2021 Про підписання меморандумів з адвокатськими компаніями та запровадження консультаційних право...    
02.12.2021 Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Узбекистан
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Тимчасовий порядок здійснення вантажоперевезень

Додаток до розміщеної на сайті інформації від 04.05.2020 про тимчасовий порядок здійснення міжнародних вантажних перевезень автомобільним транспортом в період дії посиленого режиму по боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції.

Скасовано обмеження на вантажоперевезення з Ісламською Республікою Іран, Італійською Республікою, Ісламською Республікою Афганістан за умов суворого дотримання санітарних вимог для транспортних засобів і водіїв. Водіям іноземних вантажних автотранспортних засобів, що в'їжджають на територію Узбекистану, співробітниками митної служби буде видаватися маршрутна схема їх пересування і місця зупинки (місця для купівлі продуктів харчування, стоянки, технічних та інших необхідних послуг).

Відповідними міністерствами і відомствами здійснюється контроль за переміщенням і зупинками національних та іноземних перевізників, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів по території Узбекистану в рамках встановленої маршрутної схеми.

 

Крім того з 30 квітня 2020 року всі вантажні автотранспортні засоби, які в'їжджають на територію Узбекистану, направляються на спеціальні стоянки, облаштовані в місцях, найближчих до пропускних пунктів прикордонного контролю, де водіям буде необхідно пройти тест на наявність коронавірусної інфекції. До отримання результатів тесту залишати спеціальні стоянки заборонено, також водіям необхідно вживати заходів щодо дотримання соціальної дистанції.

У випадку якщо коронавірусну інфекцію не виявлено, дозволяється рух на підставі затвердженої маршрутної схеми, але тільки за умови використання водієм спеціального комбінезона, одноразових захисних масок і рукавичок. У випадку виявлення коронавірусної інфекції водій автотранспортного засобу доставляється до лікувального закладу в установленому порядку, другий водій (за наявності) поміщається в стаціонарний карантин. Після повної дезінфекції автотранспортний засіб може продовжувати рух під керуванням іншого водія, що не контактував з інфікованим водієм, відправником та одержувачем вантажу. Також вантаж, що перевозиться може бути перевантажений в інший автотранспортний засіб під контролем співробітників митної служби.

Іноземні водії, які здійснюють міжнародні перевезення вантажів, після доставки вантажу до місця призначення повинні покинути територію Узбекистану протягом 10 днів.

Контроль за рухом іноземних автотранспортних засобів, які перетинають митний кордон на території Узбекистану, здійснюється на підставі «Зобов'язання по зворотному виїзду автотранспортного засобу».

У випадку порушення встановлених термінів перебування адміністративну справу за порушення митного законодавства не порушується при документальному підтвердженні дотримання водіями вантажних автотранспортних засобів тимчасового регламенту.

Відхилення від маршруту, відсутність у водіїв комбінезона, одноразових захисних масок і рукавичок, порушення термінів виїзду транспортних засобів, відсутність всіх необхідних документів у водіїв (водійські посвідчення, дорожній лист і сертифікат міжнародного перевезення) розцінюється як порушення карантинних правил з подальшим застосуванням заходів відповідно до законодавства Республіки Узбекистан.

Джерело інформації: IRU

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis