Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    09.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 16 червня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
11.06.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Харків...    
11.06.2025 Словаччина. З 1 липня 2025 року зміни в системі розрахунку плати за проїзд...    
28.05.2025 АсМАП України пропонує передачу в оренду TIR-паркінгу в м. Бориспіль ...    
09.06.2025 Щодо надання фактів нестабільної роботи сайту (платформи) PUESC 3-4 червня 2025 року....    
09.06.2025 Транспортний безвіз з Норвегією продовжено до кінця 2025 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Розширено перелік спеціалізованих місць, на яких можлива зупинка (стоянка) для відпочинку і харчування водіїв, заправки транспортних засобів при виконанні транзитних перевезень по територією Білорусі

Постановою Ради Міністрів від 28 травня 2020 р № 321http://pravo.by/document/?guid=12551&p0=C22000321&p1=1&p5=0 (далі - постанова № 321), опублікованому на Національному Інтернет-порталі 29 травня 2020 року і яка набирає чинності з 30 травня 2020 р внесено зміни до постанови Ради Міністрів Республіки Білорусь від 25 березня 2020 р № 171 «Про заходи щодо запобігання завезення і розповсюдження інфекції, викликаної коронавірусом COVID-19» (далі - постанова № 171). У постанові враховані ряд ініціативних пропозицій Асоціації «БАМАП», спрямованих на подальше полегшення умов роботи транспортних компаній в умовах поширення інфекції, викликаної коронавірусом COVID-19.

На підставі пропозицій «БАМАП» підпункт 1.3 пункту 1 постанови № 171 доповнюється нормою, яка передбачає, що обов'язок покинути територію Республіки Білорусь за найкоротшим маршрутом не пізніше дня, наступного за днем в'їзду на її територію, не поширюється на водіїв, що виконують транзитні перевезення, при необхідності отримання за маршрутом слідування спеціального дозволу на перевезення небезпечних вантажів при здійсненні міжнародних автомобільних перевезень.

Враховані пропозиції і в новій редакції Перелік республіканських автомобільних доріг, за якими мають проїжджати транспортні засоби, які виконують транзитні перевезення, і на яких можлива зупинка (стоянка) для відпочинку і харчування водіїв, заправки транспортних засобів згідно з додатком 1 до постанови № 171. Даний перелік розширено більш ніж на 40 зупиночних пунктів.

Крім того, внесені зміни, які торкнулися таких положень:

- вимоги постанови № 171, які зобов’язували проїжджати тільки республіканськими автомобільними дорогами, на яких можлива зупинка (стоянка) для відпочинку і харчування водіїв, заправки транспортних засобів і покинути територію республіки не пізніше дня, наступного за днем в'їзду на її територію, будуть поширені не тільки на водіїв, що виконують міжнародні перевезення вантажів, а й на всіх водіїв, які прямують транзитом через територію Республіки Білорусь на транспортних засобах, призначених для виконання міжнародних автомобільних перевезень (в тому числі порожніх і які виконують перевезення пасажирів);

- водіям, які виконують міжнародні автомобільні перевезення пасажирів в регулярному сполученні, надана можливість не дотримуватися вимог щодо проїзду по республіканським автомобільним дорогам, включеним в перелік і зупинці в спеціалізованих місцях для відпочинку та харчування водіїв;

- при виконанні операцій і дій, передбачених частиною першою п. 1.3. постанови № 171 (одержання по маршруту слідування спеціального дозволу на проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів по території іноземної держави, спеціального дозволу на перевезення небезпечних вантажів при здійсненні міжнародних автомобільних перевезень вантажів, у разі аварії (поломки) транспортного засобу, а також при розвантаженні, перевантаженні (перевалки) вантажу, заміни транспортного засобу), водій зобов'язаний мати при собі та передавати для перевірки документи, що підтверджують проведення таких операцій або дій;

- пункт 1.4. постанови № 171 викладено в новій редакції, наразі дотримуватися встановлених законодавством вимоги знаходження в самоізоляції повинні:

  • водії транспортних засобів після завершення міжнародного автомобільного перевезення на території Республіки Білорусь (діюча вимога);
  • водії, заміна яких сталася при виконанні міжнародного автомобільного перевезення (діюча вимога);
  • водії, які в'їхали на територію Республіки Білорусь на транспортних засобах без вантажів і пасажирів для початку виконання міжнародного автомобільного перевезення (нова вимога).

    Форма вимоги до водія, який виконує перевезення транзитом через територію Республіки Білорусь на транспортних засобах, призначених для виконання міжнародних автомобільних перевезень, викладена в новій редакції.

    Джерело інформації: БАМАП

  • Рекомендуємо до співпраці
    www.uts.in.ua
    http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
    https://lex-truck.com.ua
    http://www.tirepd.org/
    www.iru.org/index/transpark-app
    www.busandcoach.travel
    dalnoboy.com
    Стратегічний партнер
    Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis