Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 23 вересня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.09.2023 АсМАП України у рамках співпраці з Держмитслужбою забезпечила актуальний переклад Конвенції М...    
22.09.2023 Відповідь Держпродспоживслужби щодо державної реєстрації потужностей операторів ринку виробни...    
19.09.2023 Польща. Відрядження водіїв до Республіки Польща. Роз’яснення Міністерства Інфраструктури Респ...    
20.09.2023 Німеччина: Нові тарифи за проїзд будуть запроваджені з 01.12.2023...    
20.09.2023 Щодо необхідності отримання дозволів на експорт та імпорт товарів військового призначення та ...    
15.09.2023 Україна та Молдова продовжили «транспортний безвіз» до кінця 2025 року...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Євросоюз.
В результаті пандемії COVID-19 реєстрація нових комерційних автомобілів скоротилася більш ніж на дві третини
 

Десятий місяць поспіль в Євросоюзі зменшуються інвестиції в новий рухомий склад. Мова йде про транспортні засоби з максимально допустимою масою понад 16 тон. При цьому у квітні 2020 року кількість реєстрацій нових комерційних автомобілів такого класу скоротилася в ЄС більш ніж на половину - на 58,5 %.

Особливо постраждали країни Центральної Європи: (- 71,2%). У тому числі і Польща (- 71,7%), яка традиційно є одним з найбільших ринків цього типу транспортних засобів в регіоні. З країн Західної Європи найбільше падіння в квітні продемонструвала Франція, де кількість реєстрацій великовагових вантажівок скоротилося на 72,3%.

В цілому число реєстрацій нових комерційних автомобілів в Євросоюзі, як повідомляє польське видання Rzeczpospolita з посиланням на Європейську асоціацію автовиробників ACEA, зменшилася в квітні на 67 %. Найбільших втрат зазнали ринки Іспанії (- 87,8% ), Італії (- 85,5%) і Франції (- 82,4%). Неважко помітити, що ці ж країни - в числі найбільш постраждалих від COVID-19. Пандемія коронавірусу привела до скорочення попиту на вантажівки більш ніж на дві третини.

Джерело інформації: Rzeczpospolita

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis