Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 23 вересня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.09.2023 АсМАП України у рамках співпраці з Держмитслужбою забезпечила актуальний переклад Конвенції М...    
22.09.2023 Відповідь Держпродспоживслужби щодо державної реєстрації потужностей операторів ринку виробни...    
19.09.2023 Польща. Відрядження водіїв до Республіки Польща. Роз’яснення Міністерства Інфраструктури Респ...    
20.09.2023 Німеччина: Нові тарифи за проїзд будуть запроваджені з 01.12.2023...    
20.09.2023 Щодо необхідності отримання дозволів на експорт та імпорт товарів військового призначення та ...    
15.09.2023 Україна та Молдова продовжили «транспортний безвіз» до кінця 2025 року...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Литва
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

17 червня уряд Литви скасував загальнонаціональний карантин, але продовжив надзвичайний стан, який був оголошений ще в лютому.

Тимчасовий контроль на внутрішніх кордонах буде проводитися до 16 липня. Іноземцям дозволяється в'їжджати в Литву; наступні категорії звільнені від цього положення:

 • члени екіпажу, які працюють в литовських компаніях, що займаються міжнародними комерційними перевезеннями, або члени екіпажів, які працюють в іноземних компаніях, що здійснюють міжнародні комерційні перевезення на будь-якому типі транспортних засобів;
 • громадяни Європейського економічного простору, Швейцарської Конфедерації, Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії та особи, законно проживають в тих країнах, в яких не перевищено 25 випадків зараження на 100 тисяч населення за останні 14 днів. Список таких країн публікується щопонеділка главою Державної служби з надзвичайних операцій;
 • іноземці, які мають право на проживання в Литовській Республіці, і іноземці, які є членами сім'ї, тобто батьки, усиновителі, діти, усиновлені діти, дружини і опікуни громадян Литовської Республіки, а також іноземці, які мають право проживати в Литовській Республіці;
 • іноземці, що мають національну візу Литовської Республіки.

  Обмеження застосовуються в наступних пунктах перетину наземного кордону: Tverečius-Vidžiai; Lavoriškės-Kotlovka; Šumskas-Loša; Ramoniškiai-Pograničnyj; Nida-Morskoje; Adutiškis-Moldevičiai; Papelekis-Lentupis; Krakūnai-Geranainys; Eišiškės-Dotiškės; Rakai-Petiulevcai; Norviliškės-Pickūnai; Latežeris-Pariečė; Medininkai-Kamenyj Log; Šalčininkai-Benekainys; Raigardas-Privalka; Kybartai-Černiševskoje; Panemunė-Sovetsk.

  29 червня Литва ввела вимогу про 14-денний ізоляції своїх громадян і жителів, які прибувають з 50 найбільш уражених країн , включаючи Швецію, Росію і Білорусь. Водії, які здійснюють міжнародні вантажні перевезення, звільняються від цього положення. Міністерство буде оновлювати список щотижня. Найбільш ураженими вважаються країни, в яких за останні два тижні зареєстровано понад 25 нових випадків на 100 000 населення. Подорожуючим з країн з рівнем зараження від 15 до 25 випадків рекомендується, але не обов'язково, пройти 14-денну самоізоляцію.

  Джерело інформації: LINAVA, IRU

 • Рекомендуємо до співпраці
  www.uts.in.ua
  Стратегічний партнер
  http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
  https://lex-truck.com.ua
  http://www.tirepd.org/
  www.iru.org/index/transpark-app
  www.busandcoach.travel
  dalnoboy.com
  Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis