Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 1 жовтня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
26.09.2023 Туреччина.
Нові правила, які пов’язані з виїздом через пункт пропуску Сарп починаючи ...
    
25.09.2023 Щодо використання пунктів пропуску Туреччини  при транзитних перевезеннях....    
22.09.2023 АсМАП України у рамках співпраці з Держмитслужбою забезпечила актуальний переклад Конвенції М...    
22.09.2023 Відповідь Держпродспоживслужби щодо державної реєстрації потужностей операторів ринку виробни...    
19.09.2023 Польща. Відрядження водіїв до Республіки Польща. Роз’яснення Міністерства Інфраструктури Респ...    
20.09.2023 Німеччина: Нові тарифи за проїзд будуть запроваджені з 01.12.2023...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Уточнення стосовно інформації, яка була опублікована 27 липня щодо введення обмежень пересування членів екіпажів з визначених країн:

Болгарські та румунські водії, які в’їжджають до Італії з та/або транзитували через Болгарію та Румунію ( а також водії, які приїздять з Боснії, Косово, Македонії, Чорногорії та Сербії) зобов’язані слідувати таким процедурам:

 • Коли їх остаточне місце призначення є Італія, водії можуть залишатися в країні на максимальний період 120 годин. Заїхавши до Італії, водії мають заповнити само декларацію, яка підтверджує що вони працюють, та відразу зареєструвати свій в’їзд у Департаменті Попередження компетентних медичних влад, який базується в пункті в’їзду (список компетентних медичних влад надається у додатку).
 • Коли вони тільки транзитують через територію Італії, водії можуть залишатися на максимум 36 годин. Вони зобов’язані заповнити само декларацію, яка підтверджує що вони працюють, та відразу зареєструвати свій в’їзд у Департаменті Попередження компетентних медичних влад, який базується в пункті в’їзду

  Водії, які є громадянами інших країн, мають тільки надіслати свою форму повернення до Болгарії чи Румунії, в разі коли вони зареєстровані як резиденти Італії з 16 липня.

  Водії з Болгарії або Румунії, які в’їжджають до Італії своїм транспортом з метою почати перевезення з Італії (каботаж) мають пройти карантин.

  Крім того, водії з Вірменії, Бахрейну, Бразилії, Чилі, Домініканської Республіки, Кувейту, Молдови, Оману, Панами та Перу підпадають під карантин в разі коли вони були в країні свого походження впродовж останніх 14 днів.

  Додаткова інформація (італійською) – в додатку.

  Зверніть увагу, що надзвичайний стан в Італії продовжено до 15 жовтня та ці заходи будуть чинними, принаймні, до 10 серпня.

  Джерело: CONFETRA
 • Рекомендуємо до співпраці
  www.uts.in.ua
  Стратегічний партнер
  http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
  https://lex-truck.com.ua
  http://www.tirepd.org/
  www.iru.org/index/transpark-app
  www.busandcoach.travel
  dalnoboy.com
  Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis