Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Про засідання Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки України
 

Шановні учасники Асоціації!

В продовження інформування про роботу Секретаріату АсМАП з вирішення нагальних питань, які на сьогодні стоять перед транспортними операторами-учасниками АсМАП України повідомляємо наступне.

24 вересня поточного року відбулось засідання Робочої групи з питань розвитку та вдосконалення законодавчого забезпечення прикордонної політики, Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки України.

В робочій нараді, яка пройшла за головування Народного депутата-члена Комітету Верховної Ради України Ю.Здебського, взяли участь Президент Асоціації Л.Костюченко та Віцепрезидент Ю.Кучинський. Також в засіданні взяли участь представники Офісу Президента України, Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, Державної митної служби, Мінінфраструктури та представники Комітету ВР України з питань транспорту та інфраструктури.

Президент АсМАП України інформував присутніх про нагальні питання функціонування міжнародних автомобільних пунктів пропуску на державному кордоні України з країнами Європейського Союзу та про проблеми міжнародних автомобільних перевізників, які постійно виникають під час перетину кордону держави і потребують термінового вирішення.

В своєму виступі Президент АсМАП України не тільки інформував учасників Робочої групи про реальний стан справ на кордоні, за результатами моніторингу та аналізу ситуації фахівцями Асоціації, а й довів конкретні пропозиції АсМАП України з системного вирішення проблемних питань.

Після обговорення піднятих Асоціацією питань, було прийнято рішення надати Секретарю робочої групи пропозиції від сторін, відповідно компетенції. Після узагальнення, питання вирішення проблем перетину кордону вантажними транспортними засобами буде підняте керівником Робочої групи на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки України.

За результатами засідання Комітету Верховної Ради України плануються звернення до Президента України, до керівників органів виконавчої влади та контролюючих органів з планом дій для системного та реального вирішення питань цивілізованого та ефективного перетину державного кордону України вантажними транспортними засобами міжнародних автомобільних перевізників.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis