Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 17 cічня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
16.01.2026 Щодо проведення вебінару з правил застосування електронної системи дозволів ЄКМТ...    
14.01.2026 Щодо видачі дозволів ЄКМТ....    
14.01.2026 Щодо оформлення дозволів квоти 2026 року на проїзд по територіях іноземних держав за копіями ...    
12.01.2026 Про звернення АсМАП України щодо роботи Прикордонної ветеринарної інспекції Польщі в Дорохусь...    
12.01.2026 Щодо виконання перевезень з використанням дозволів ЄКМТ у 2026 році...    
09.01.2026 Щодо збору статистичних даних про обладнання транспортних засобів смарт-тахографами версії 2....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Франція. Обов’язкове маркування сліпих зон
 

З 1 січня 2021 року на всіх великовагових автотранспортних засобах вантажівках (вантажних та пасажирських) мають бути встановлені сигнальні пристрої (стікери) таким чином, щоб вони були видні з боків та ззаду транспортного засобу.

Ця вимога застосовується до великовагових транспортних засобів з повною масою понад 3,5 тони, включаючи транспортні засоби, що зареєстровані в інших країнах. Постанова не застосовуються до сільськогосподарських та лісових автотранспортних засобів, автотранспортних засобів для збирання снігу та виконання дорожніх робіт.

Покарання: не відповідність положенням цих вимог буде каратися штрафами 4-го класу.

Текст відповідних постанов:

  • Decree no. 2020-1396 of 17 November 2020 - щодо маркування сліпих зон на транспортному засобі повною масою понад 3,5 тони.
  • Draft decree - щодо запровадження статей R. 313-32-1 Кодексу автошляхів Франції щодо знаків для сліпих зон на великовагових транспортних засобах.

    Придбати такі стікери можна у асоціації AFTRI тут -https://www.aftri-services.com/

    Джерело: FNTR

  • Рекомендуємо до співпраці
    www.uts.in.ua
    https://www.nkcasmap.com.ua/
    http://www.tirepd.org/
    www.iru.org/index/transpark-app
    Стратегічний партнер
    Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis