Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 18 квітня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
14.04.2021 Щодо отримання відповіді від ДСБТ стосовно процедури фіксування фактів повернення іноземних д...    
13.04.2021 Німеччина. Датчики навантаження на вісь для велико вагового та негабаритного транспорту...    
13.04.2021 Щодо закінчення дозволів Угорщини (двосторонній Євро-3 ДЗ) квоти першого півріччя 2021 року!<...    
12.04.2021 Білорусь - Литва. Пункти пропуску...    
12.04.2021 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
09.04.2021  Німеччіна
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевез...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо взаємодії з МВС України з попередження крадіжок товарів, що перевозяться автомобільними транспортними засобами
 

Шановні учасники Асоціації!

Як ми повідомляли (інформація Департаменту від 31.03.2021р.) Асоціація неодноразово зверталась до Міністра внутрішніх справ, у зв’язку зі збільшенням крадіжок товарів під час здійснення міжнародних автомобільних перевезень товарів автодорогою Ягодин-Ковель-Сарни-Коростень-Київ (М-07), з проханням втрутитись в ситуацію та надати відповідні розпорядження для припинення злочинних проявів.

02.04.2021р. Асоціація отримала відповідь від МВС на наші звернення та пропозиції стосовно взаємодії з вирішення цього болючого для міжнародних автомобільних перевізників питання.

В листі МВС України, зокрема, зазначено, що в поточному році зареєстровано 11 фактів крадіжок вантажів на автодорозі Ягодин-Ковель-Сарни-Коростень-Київ, за якими внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування. Хід розслідування цих справ взято на контроль керівництвом Національної поліції України, заплановано заслуховування та надано відповідні вказівки.

Також МВС інформує, що в січні поточного року працівниками Головного управління Національної поліції в Полтавській області затримано організовану злочинну групу з чотирьох осіб, які впродовж 2020-2021 років здійснювали крадіжки з вантажних автомобілів.

В лютому цього року, за підозрою в учиненні злочину (викрадення вантажу з автомобіля на 9-му кілометрі автодороги ПСО м.Київ), затримано групу осіб, яким повідомлено про підозру у вчиненні даного кримінального правопорушення.

Крім того, в листі МВС вказано, що Національною поліцією України постійно вживаються заходи з попередження та виявлення фактів діяльності злочинних груп та окремих осіб, причетних до учинення крадіжок на автошляху Ягодин-Ковель-Сарни-Коростень-Київ та притягнення їх до встановленої законом відповідальності.

Окремо, у відповіді зазначено, що підрозділами Національної поліції України будуть враховані викладені в зверненнях АсМАП України пропозиції щодо ефективності профілактики, попередження та розкриття таких кримінальних правопорушень.

 

 Департамент супроводження Конвенції МДП

 
 
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis