Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо головних підсумків останніх сесій органів МДП ООН в лютому 2020 року
 

Шановні учасники Асоціації!

З 4 по 7 лютого 2020 року в м. Женева (Швейцарія), відбулись 154-а сесія Робочої групи з митних питань, пов’язаних з транспортом Комітету з внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії ООН (WP.30), 72-а сесія Адміністративного комітету Конвенції МДП (AC.2) та 12-а сесія Адміністративного комітету Міжнародної конвенції про гармонізацію умов проведення контролю вантажів на кордонах (AC.3), в яких взяли участь Віцепрезидент АсМАП України Кучинський Ю.Ф., Фінансовий Директор АсМАП Гужевська Т.К. та заступник директора Департаменту супроводження Конвенції МДП Хмельницький Л.Д.

Інформуємо Вас про окремі важливі питання останніх сесій робочих та керівних органів Конвенції МДП 1975 року.

Конвенція МДП, на сьогодні, налічує 76 договірних сторін. З моменту введення в дію системи МДП для Королівства Саудівська Аравія 23 січня 2020 року, операції МДП тепер можуть здійснюватися в 63 країнах.

Головною та найважливішою подією стало прийняття Додатку 11 до Конвенції МДП, який є юридичною підставою та можливістю повноцінного впровадження країнами-учасницями Конвенції МДП електронної процедури МДП (eTIR). Після завершення установленої процедури та офіційного приєднання до Додатку 11 України, цифровізація перевезень МДП буде реалізована на постійній основі, а не в якості пілотного проекту.

Також, було розглянуто звернення АсМАП України та інших Асоціацій стосовно впровадження в Білорусі обов'язкової оплати попереднього електронного інформування. Робоча група доручила Секретаріату ЄЕК ООН направити органам влади Білорусі звернення стосовно невідповідності таких дій духу Конвенції МДП та довести це питання до відома Комітету з Внутрішнього Транспорту ЄЕК ООН для продовження його врегулювання.

Щодо збільшення числа місць навантаження і розвантаження з чотирьох до восьми Робоча група розглянула можливість змін оформлення граф 8 та 17 книжки МДП, які занадто малі для використання. МСАТ було запропоновано підготувати пропозиції стосовно нового формату зазначених граф з урахуванням висловлених пропозицій.

Також, в рамках засідань WP.30 та AC.2, було проведено ряд робочих зустрічей за участі Віцепрезидента АсМАП України Кучинського Ю.Ф., Фінансового Директора АсМАП Гужевської Т.К. та заступника директора Департаменту супроводження Конвенції МДП Хмельницького Л.Д. з керівниками департаментів та фахівцями МСАТ з питань підвищення використання книжок МДП, шляхів збільшення використання iCarnet, нових інструментів МДП та впровадження в АсМАП України програми AskTIRWeb, інших питань взаємодії з МСАТ, що дозволить отримати перевізникам-учасникам Асоціації додаткові конкурентні переваги і можливості на ринку міжнародних автомобільних перевезень товарів під час міжнародних автомобільних перевезень товарів за процедурою МДП.

Під час робочих зустрічей, учасники були проінформовані про початок будівництва «зелених» смуг в декілька рядів для перевезень товарів за процедурою МДП між Арабськими Еміратами та Саудівською Аравією і про запровадження в Арабських Еміратах використання гарантії на умовах Конвенції МДП при внутрішніх перевезеннях товарів під митним контролем між митними органами країни, що стало можливим, в тому числі, з урахуванням досвіду впровадження в Україні зазначених інструментів МДП та застосування переваг Конвенції МДП, 1975р.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis