Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
04.07.2024 Україна та Норвегія погодили можливість продовження перевезень без дозволів....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо ситуації з в'їздом вантажних АТС в Москву і на Московську кільцеву автомобільну дорогу
 

Шановні учасники Асоціації!

За інформацією Постійного представництва МСАТ в Євразії, останнім часом серйозну занепокоєність не тільки перевізників та асоціацій, а й експортерів-імпортерів, експедиторів, логістичних операторів викликають дії Уряду Москви по введенню обмежень на в'їзд до Москви і на Московську кільцеву автомобільну дорогу (МКАД) вантажних автотранспортних засобів дозволеною максимальною масою понад 12 тон, а з 15 червня 2021 року - понад 3,5 тон.

Всім транспортним операторам як резидентам, так і нерезидентам Російської Федерації потрібно оформити спеціальний пропуск на порталі mos.ru для в'їзду до Москви та на МКАД незалежно від часу доби (раніше в нічний час з 22.00 до 06.00 міжнародні перевізники могли в'їжджати без пропуску).

Пропуск оформлюється безкоштовно, але, не дивлячись на запевнення чиновників Уряду Москви, інтернет-портал для прийому заявок на отримання спеціальної перепустки від нерезидентів Російської Федерації (на обробку документів нерезидентів Російської Федерації) не доопрацьований, регламентований перелік документів і порядок отримання пропуску нерезидентами відсутні. З тих же причин у нерезидентів Російської Федерації немає можливості зареєструватися і внести необхідну інформацію в Єдину регіональну навігаційно-інформаційну систему міста Москви (далі - РНІС).

Таким чином, нерезиденти Російської Федерації штучно обмежені в реалізації своїх можливостей щодо отримання спеціального пропуску, який відповідно до нового законодавства є їх обов'язком, і змушені звертатися до послуг посередників та нести додаткові фінансові витрати.

Неодноразові звернення до Уряду Москви російської та зарубіжної бізнес-спільноти сприяли перенесенню введення обмеження для автотранспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 тон на 15 червня 2021 року. Але, на жаль, для вантажних автотранспортних засобів дозволеною максимальною масою понад 12 тон вони набрали чинності вже з 5 травня 2021 року.

В даний час засоби фотофіксації правопорушень розпізнають також і іноземні реєстраційні номери. Більш того, здійснюється обмін інформацією про порушення між компетентними органами, і вже в червні поточного року, наприклад, митні органи Російської Федерації отримають право не допускати перетинання кордону на в'їзд або виїзд перевізниками до погашення штрафу.

МСАТ у взаємодії з національними асоціаціями також докладає зусиль для вирішення ситуації, що склалася.

У порядку інформації та з урахуванням обговорення даного питання на засіданні Комітету по зв’язку МСАТ з країнами Євразії 4 травня 2021 року повідомляємо, що з даної проблеми МСАТ направлено лист на адресу мера Москви С.С. Собяніна з додатком позиції МСАТ щодо положень про доступ автотранспортних засобів в міську межу (UVARs), прийнятої на Генеральній Асамблеї МСАТ 07 травня 2021 року. Раніше МСАТ на прохання Асоціації європейського бізнесу (АЄБ) також підготував звернення з пропозиціями щодо врегулювання ситуації з в'їздом вантажних автотранспортних засобів в Москву та на МКАД. Проєкт листа підтриманий комітетами АЄБ з митниці та транспорту, автовиробників і роздрібної торгівлі та спрямований до Уряду Москви.

Ми продовжуємо стежити за ситуацією і будемо оперативно інформувати вас про зміни.

Департамент супроводження Конвенції МДП

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis