Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 25 березня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
25.03.2026 АсМАП України шукає перевізника для виконання перевезення книжок МДП за маршр...    
25.03.2026 Про посилення митними органами країн ЄС контролю за відповідністю автомобільних транспортних ...    
24.03.2026 Щодо розробки змін до ліцензійних умов...    
20.03.2026 Щодо запобігання проблемам при в’їзді до Румунії з використанням ввізної декларації ENS, под...    
18.03.2026 Щодо проблем при в’їзді до Болгарії з використанням ввізної декларації ENS, поданої через T...    
18.03.2026 Щодо уточнення списку товарів, що підлягають реєстрації в SENT...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо зняття блокування п/п Ягодин.
 

Шановні учасники Асоціації.

За результатами вжитих Асоціацією заходів поновлено в’їзд вантажних транспортних засобів на територію пункту пропуску «Ягодин» без заїзду до терміналу.

За результатами домовленостей з правоохоронними органами прийнято рішення спочатку звільнити територію терміналу від транспортних засобів що знаходяться в даний час на його території, а вже після цього, розблокувати дорогу і дозволити рух транспортних засобів напряму до пункту пропуску.

Перевізники, які забажають скористатися послугами терміналу, зможуть заїхати на нього добровільно.

Департамент супроводження Конвенції МДП.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis