Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 24 червня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.06.2021 Відповідь Міністерства клімату та навколишнього середовища Польщі щодо перевезень відходів та...    
16.06.2021 Нагородження переможців конкурсу “Кращий перевізник року АсМАП України за 2020 рік”...    
17.06.2021 Щодо вирішення питань, які виникають при порушенні водіями правил дорожнього руху, зафіксован...    
17.06.2021 Щодо роботи ПВД Укртрансбезпеки у святкові дні ...    
16.06.2021 Юридична допомога в країнах Європейського Союзу...    
15.06.2021 Польща. Щодо роботи електронної системи справляння плати за проїзд транспортних засобів масою...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Угорщина.
Система оплати дорожніх зборів Hu-Go автоматично переводить іноземні вантажівки в нижчу екологічну категорію, якщо перевізник не доведе зворотне
 

Шановні перевізники!

Угорський постачальник послуг по оплаті дорожніх зборів National Toll Payment Services Plc поінформував, що вводить вимогу до іноземних перевізників надавати розширені реєстраційні дані і завантажувати документи своїх транспортних засобів, які стосуються класифікації екологічних стандартів в системі оплати дорожніх зборів HU-GO. Це випливає з повідомлення, опублікованого прес-службою компанії National Toll Payment Services Plc. (NTPS Plc.). 

З 1 липня 2021 року компанія National Toll Payment Services Plc. (NTPS Plc.) автоматично переводить вантажні автотранспортні засоби з повною масою понад 3,5 тонн, зареєстровані в системі HU-GO і з кодом іноземної країни, в найнижчу екологічну категорію, якщо перевізники не можуть надати задовільні докази екологічної безпеки свого автомобіля.

У зацікавлених осіб є час до 30 червня 2021 р., щоб надати розширений обсяг обов'язкових реєстраційних даних на автомобіль (марка, рік випуску, VIN) в своєму профілі HU-GO і завантажити документ транспортного засобу із зазначенням його екологічної категорії. В іншому випадку перевізнику доведеться платити найвищі дорожні збори. Посилення заходів в першу чергу направлено на поліпшення дотримання принципу «забруднювач платить».

Вантажним автотранспортним засобам з іноземними номерами, зареєстрованим в системі HU-GO, перевізники яких не виконали зазначені вимоги, з 1 липня 2021 року компанія NTPS Plc. автоматично присвоїть найнижчий екологічний клас (клас «C», в системі HU-GO: «EURO 0»), в якому вони будуть залишатися до тих пір, поки вимоги не будуть виконані.

Компанія NTPS Plc. просить іноземних перевізників вчасно перевірити, чи надали вони дані, які запитуються і чи завантажили вони необхідні документи. Також компанія просить своїх клієнтів видалити зі свого профілю в HU-GO транспортні засоби, які вже не є їх власністю.

Переведення іноземних вантажних автомобілів в найнижчу екологічну категорію, якщо власники не надали необхідні дані, не є новим підходом NTPS Plc. Подібні правила вже вводились, зокрема, в Австрії, Чехії, Словаччині.

Більш детальна інформація про екологічні класи двигунів знаходиться на сторінці www.hu-go.hu , а також там розміщено відео про те, як вказувати необхідні дані і завантажувати документи.

Департамент транспортної політики  

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis