Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 1 грудня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2021 Щодо ефективності використання дозволів ЄКМТ за 9 місяців 2021 року та переліку перевізників,...    
01.12.2021 Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
30.11.2021 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Рівне.  ...    
30.11.2021  Велика Британія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські п...
    
30.11.2021  Норвегія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
23.11.2021 Здача в  оренду  офісних приміщень...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Німеччина – три групи зон ризику.
Оновлення від 05.08.2021
 

Оновлена базова інформація щодо класифікації Німеччиною зон ризику.

Оновлення 05.08.2021 року

З 01 серпня 2021 року Німеччина ввела в силу новий Наказ (Corona-Einreiseverordnung), яким передбачено умови в’їзду до країни.

Правила встановлюють більш жорсткі вимого щодо загального суспільства, але ситуація з персоналом, задіяним на транспорті, покращена.

Нові загальні правила:

  • Класифікацію зон ризику іноземних країн змінено. Залишилось тільки такі зони ризику - «зона занепокоєння - поширення варіантів вірусу» (“area of variant of concern”)  та «зона високого ризику» (“high risk areas”)  (в минулому відома як «зона високих інцидентів»). Всі інші зони – включаючи до теперішнього часу «зону нормального ризику» - розглядаються як «зони без ризику» (no-risk areas).  
  • Починаючи з 01.08.2021 р., перед в’їздом до Німеччини існує загальне, зобов’язання щодо тестування або надання доказів для всіх осіб (за винятком осіб, які підлягають вилученню, таких як персонал транспорту – деталі нижче) - тобто, не тільки для осіб, які протягом останніх 10 днів до в’їзду перебували у «зоні занепокоєння - поширення варіантів вірусу» або у «зоні високого ризику», а також для осіб, які прибувають із районів, де немає ризику.
  • Не буде контролю на кордоні, проте прикордонна поліція Німеччини проводитиме випадкові перевірки в районах в середині кордонів Німеччини.

Стосовно персоналу транспорту:

Пільги при в’їзді до Німеччини, які існували раніше, розширені:

«Зони без ризику» - виключно в разі перебування в цій зоні впродовж 10 днів до в’їзду - ніяких зобов’язань.

А саме:

  • попередня реєстрація:   НІ
  • негативний тест/ вакцинація, одужання від COVID-19 до в’їзду: - НІ
  • самоізоляція  - НІ

«Зони високого ризику» - в разі перебування в цій зоні впродовж 10 днів до в’їзду - ніяких зобов’язань.

  • попередня реєстрація:   НІ
  • негативний тест/ вакцинація, одужання від COVID-19 до в’їзду: - НІ
  • самоізоляція  - НІ

Нове: Пільги  дійсні не дивлячись на те, яким довгим був час перебування в «зоні високого ризику», або наскільки довгим може бути заплановане перебування в Німеччині.

«Зона занепокоєння - поширення варіантів вірусу» - в разі перебування в цій зоні впродовж 10 днів до в’їзду – мають дотримуватися правил щодо COVID-19.

  • тести до в’їзду: - ТАК  - ПЛР (PCR) тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду, швидкий тест / тест на антигени – не більше ніж 24 години  до в’їзду; вакцинація та докази одужання не будуть вважатися достатніми.

У разі, коли персонал перебував у «зоні занепокоєння - поширення варіантів вірусу» більше ніж 72 години і має намір перебувати в Німеччині більше 72 годин:

Нове: Хоча зміст правил, що регулюють в’їзд транспортного персоналу з «зоні занепокоєння - поширення варіантів вірусу», не був змінений, концепція “перебування понад 72 години”, нарешті, була чітко визначена таким чином, що обидва перебування у межах цієї зони та на території Німеччини має бути понад 72 години для вимоги щодо попередньої реєстрації та самоізоляції.

Наразі немає ні однієї країни, яка була б класифікована німецькою владою як «зона занепокоєння - поширення варіантів вірусу», в межах досяжності автомобільного транспорту до Німеччини. Однак цей статус може стрімко змінитися, і BGL продовжуватиме інформувати про зміни, що стосуються класифікації Німеччиною країн до «зони занепокоєння - поширення варіантів вірусу».

Що стосується країн, які досі класифікувалися як «зони високої захворюваності», то вони, станом на 01.08.2021 року, автоматично стануть «зонами високого ризику». Оскільки класифікація країни, яка віднесена до “зони високого ризику”, більше не призведе до будь-яких зобов’язань для персоналу транспорту, який провів там час до в’їзду до Німеччини, BGL більше не буде інформувати про цей клас країн.

Джерело: IRU, BGL

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis